Prsia - výtok

titi

Zdravim,vytok z prsnika nie je ziadna sranda.Nechcem nikoho plasit,ale moja 31 rocna sestra je rok bez prsnika.Pocas tehotenstva si nasla hrcku (uz asi rok mavala vytok z prsnika ktory Dr.bagatelizovala)a prisla este pocas tehotenstva o cely prsnik.Maly sa musel predcasne narodit,aby mohla podstupit dalsiu liecbu(chemot.,oziare).Prisla o vlasy,ktore jej vsak narastli,maly je zlaty a v poriadku uz ma 14 mesiacov.Bolo to tazke a aj je pre celu rodinu,teraz sa ma dobre(klop,klop)a len sa modlime nech to tak aj ostane.Chcem len podakovat BA lekarom a vsetkym zenam odkazat,aby sa dali vysetrit aj viacerym lekarom ak si niesu iste.Vsetko dobre zelam.

žuvačka

Ahoj Sjella
práve tu čitam Tvoj problém a som na tom asi rovnako.Lenže mňa ten prsník pobolieva a bola som i gynekologa ten si ho omakal a povedal že všetko je ok.Len tak som potom svoj problém napísala inému gyn.a ten mi povedal že by som mala ísť na mamo a je nutné urobiť nejaký hormonálny profil , ked som to povedala svojmu gyn.tak sa len usmiel a opýtal ktorý dobrák mi to poradil a vykašlal sa na mňa a terez som z toho paf. Pa Mirena

Alternativa

Nemusi to byt nic vazne - dufam, ale je potrebne, aby si okamzite navstivila gynekologa. Prsniky patria do osetrenia jemu a aspon budes mat aj preventivnu prehliadku. Neboj, potrebujes mat istotu, ze je vsetko v norme.