Prsia - výtok

mimi07

dobry den chcela by som sa opytať, spozorovala som hnedý výtok z prsnika,len po stlaceni,mam za sebou 3porody no este som nic podobne nespozorovala, mali ste takyto problem?dakujem

sjella

symonqa,netrhas si pinzetou chlpy? ak ano, tak to moze byt hnis z toho.. to mam aj ja obcas a podla man to nie ej dovod na paniku...

elle

Dievčatá, akékolvek zmeny na prsných bradavkách by ste mali ihned riešiť u svojho gynekologa a to ihned. Spokojné môžete byť až vtedy ked vam zistia čo to vlastne je. V niektorých zhubných prípadoch je každá hodina vzácna...

symonqa

mam na bradavkach take pupaciky,,,ked si ich stlacim tak mi od tial vytekka taky biely hnis,,,,uz to mam hrozne davno a newem co mam s tym spravit,,,prosim o radu,,,,

quqi

no ja mam zas taky problem,ze mam vtiahnute bradavky. zatial som ich mala hladke,ale posledne obdobie sa mi tam tvoria take ani nie,ze hrudky,ale take stvrdnute casti,ktore ked stisnem,tak mi vyjde take biele cosi hustejsie. ako keby sa mi tam robili vyrazky. nijak ma to neboli ani nic necitim. je to tak hlabsie trosku,ako keby tie milie ci ako sa to vola....taky nazbierany tuk,ktory ide niekedy v pohode vytlacit. a neviem.... ku gynekologovi sa bojim ist. prsia ma ani nepobolievaju,nic. neviem co to moze byt :(

mia

ahojte vidim ze niesom sama co ma problem s prsnikmy, ja mam tem problem uz 4 roky ,z obydvoch prsnikov my vyteka tmava tekutina sem tam aj bielej tekutiny vidno neviem si s tym dat rady bola som u svojho gynekologa ten my porobyl vysetrenia ake sa dalo aj na monnografiu ma poslal nic my nedal ziadne lieky neviem z coho o vznika mohli by ste my niekto poraadit z coho to asi je ,ak by nahodou bola v tej tekutine krv tak to by bolo ju vidno ze je tam nieco cervene alebo volnym okom sa to neda zistik budem rada ak my niekto odpise majte sa

annie

ja som mala asi nieco podobne...obcas ma svrbeli bradavky,ale inak mi vytieklo trosku bielo-priesvitneho,niekedy dokonca ked som ho stlacila,tak aj vtedy vytieklo..bola som s tym u gynekologicky a ta mi povedala,ze je to preto,ze beriem antikoncepciu,ktora je na mna "silna"-predpisala mi slabsie lieky.a ze vraj preto mi to zacalo prave v tom obdobi(lebo antikoncepciu som brala uz rok a nic mi nebolo),lebo som zazivala velke stresy-v skole a aj som zmenila kolektiv v sporte a este k tomu som sa rozisla s frajerom po 2 rokoch.kedze som citala aj nejake tvoje ine prispevky,viem,ze mas alebo si mala problem s chalanom,ktory je v zahranici.mozno zo stresov to mas..a inak po tych novych liekoch mi to prestalo,len raz sa to odvtedy objavilo,ale tiez preto,ze som zazivala neobvyklo silne stresy..hned potom to zas zmizlo..

sjella

ja som si zatial hrcku nenasla, ono to ani nie je vytok v pravom zmysle slova.. Ale bola by som rada, keby mi niekto opisal, ako ma vyzerat ten vytok, ktory si zasluzi paniku..