menzes

Príspevok v téme: menzes
peta

mam 15 rokov a este som nedostala kramy a ked som bola na preventivnej tak mi doktorka povedala ze ak nedostanem ked budem mat 15 tak mam ist ku gynekologovi ale yevraj dievcxa si vyvija do 18 aj mamina mi to povedala ye ona dostala v 16-tich A este co by mi tam robil gynekolog dakujem za odpoved

lusy2822

Ja mam dnes strasne bolesti a boli ma hlava.bola som na wc a mala som cervenu bodku na gatkach. neviem ako to mam povedat mamine. poradte plss.a vlastne ani neviem ci to uz mam alebo nie.radte rychlo plss

lusy2822

Ja mam dnes strasne bolesti a boli ma hlava.bola som na wc a mala som cervenu bodku na gatkach. neviem ako to mam povedat mamine. poradte plss

adriana

bobrik22:ja som sa o tom rozpravala s maminou ze ma boli brucho.s kamoskou tak isto.dakujem za radu:-).PS:kolko mas rokov ak mozem vediet?

bobrik22

adriana: neboj sa, ked to mas dostat, tak to dostanes...:D nie je to nic hrozne, len sa z teba stane zena. Mlade dievcata si na to tazko zvykaju, aj ja som z toho bola smutna,ale casom to bude dobre.:D A uz si sa s niekym o tom rozpravala? Myslim s mamou, kamaratkou... Ak mas pocit,ze to dostanes, je dobre povedat to mame a poprosit ju nech ti kupi vlozky a mat ich poruke,keby nieco...:))

adriana

mam 11 a kazdy den ma boli brucho.dnes ma bolelo 3 krat.ked idem na WC tak mam nejaky vytok.bojim sa ze to dostanem.poradte mi pls.

lulaaaaaaa

baby kotre to este nemaju motze byt strasne radi....lebo ked to mate stale ste v strese ze ci ste to akurat nedostali..lebo oni mozu ist skor aj neskor...a je to aj neprijemny pocit...napr.sedim a naraz sa postavim a strsne to tece...

ange

ak budete niečo ešte chcieť vklude ma kontaktuje te na hociaku temu som tu pre vás aj ja som sa mudel pyťať ked som bola vo vašom veku tk sa pytajte teraz vy mna rada vam poradím8=)))