Nespavosť

citruska

Ahojte stretli ste sa s nespavostou u 5 rocných deti? Mam problem ze moja 5 rocna dcera sa v noci zacala moc casto budit a nevie zaspat a potom je unavena

Katarína58I

Dlho som zvazovala a nakoniec som ho kupila a mozem povedat ze je to fajn a naozaj lepsie ako tehotensky vankus. Chvilu mi trvalo kým som si zvykla ale teraz konecne mám polohu pri ktorej je aj malý spokojný a ja sa vyspím

Klara154

áno tým že som nemohla spavat na bruchu tak som si musela zvyhnut spat na boku a mat paplon medzi kolenami a mala som aj zakryty chrbat bola som tehu v zime a máme chladny byt tak som bola aj zakryta ale nebolo mi moc teplo :)

Dáška084

Nespavosť v tehotenstve je normálna každá žena vam povie že od olovice tehotenstva poriadne nespi ale zase je pravda ze výber vhodneho matraca, vankusa a paplona velmi pomoze hlavne ak zenu boli chrbát

Klara154

ešte si o tom nepocula? je to paplon v ktorom je diera na nohu pre tých co spávaju s paplonom medzi kolenami ale je super aj pre tehotne :) ja som si ho napchala pod seba vystcila nohu a spinkala ako babo :) tehotensky vankus vyuzijes len pocas tehu tento aj potom a ked si nan zvyknes iný uz nebudes chciet :)

Klara154

Mala som tehotenský vankus ale ten sa mi rozthol po mesiaci :( a manzel nasiel paplon s dierou tak si ho kupil a ja som mu ho ukradla :) a spala som ovela lepsie