Nespavosť

elle

Ahojte, pridavam sa do klubu. Som v 28.tt. a tiez uz neviem co je to kvalitny spanok. Nos mam taky upchaty ze mam pocit ze sa zadusim, tak ani nezaspim. V noci rozmyslam nad somarinami.. Nic nepomaha, ani Sterimar, ani Pinosol,predtym som si davala Nasivin soft, ten velmi pomohol, len zevraj tehotne by vobec nemali pouzivat kvapky do nosa. Teraz mam Nasivin Soft pre novorodencov ale neuvolni tak dobre nos, tak ja neviem. Okrem toho mam aj nadchu, strasne kycham, neskor sa pridaju aj bolesti hlavy. Nie je to az take zle, ale ten upchaty nos, to je hadam najhorsie co teraz riesim :-(

teta erika

ahojte babulky. ja som uz davno po porode, ale svoju nespavost som riesila nejakymi teplymi cajikmi (medovkou lekarskou a matovym cajom) alebo teplym mliekom s medom. Skuste mysliet na nieco pekne a sustredit sa na to aby ste spinkali. Skuste skalu farieb: predstavit si ich postupne: cervena, oranzova, zlta , zelena, modra, fialova a orgovanova. To ma naucil jeden cloviecik a pomaha to!

evcuk

Caute, ja som v 11 tyzdni a uz take 2 tyzdne skoro vobec nespim,....3 dni nespim ani 5 minut, potom 2 dni spim take 2 hodinky za noc a tak dookola, ale pri tom vsetkom sa necitim unavena....

mila444

jaja.je to určite celkom normálne...ja som v na konci prveho trimestra a spanok nie a nie a neprichadza.Ked v noci niekedy konečne zaspim,trva to asi dve hodinky a finito...viac spanku nieto...

ivanka28

ahojte.som v 18.tyzdni a moja nespavost zacala pred tyzdnom!!!som z toho hotova!!!3 mesiace som spala vkuse,den, noc, a teraz nic. pocujem len busenie srdca a privadza ma to dozurivosti. a ked sa mi potom nejako podari zaspat, tak sa vkuse budim, nie som rano oddychnuta. pomozte a viete. dakujem

alenkahed

ja som v 30tyzdni a tiez nemozem spavat,tu citam ze zenam opuchaju sliznice,no ja mam asi dlho opuchnutu v nose,lebo doslova "funim"ako slon.a to spanie,aj tri hodiny v noci nespim,som uplne cula.

agina

Kocky strasne vela tehotnych mamiciek nemoze spavat. Zrejme je to uplne normalne.Ja som v 8tt aspon viem, co ma caka.

zuzana1824

Ahojte, pridávam sa k vám, ja tiež nemožem spať v noci od 2:00 do 4:00 hod. rannej opakuje sa to asi, tak tri alebo päť krát do týždňa. Je to zúfalosť v prvom tehotenstve som to nepoznala.

helenaxxx

ahoj JAJA ja som teraz v 22 tt a tiez nemozem niekedy zaspat a co ma najviac trapy tak isto upchatie nosa,ktore trva uz nejakych 6 tyzdnov,poradte mi co mam s tym robit???? ani naparovanie mi vobec nepomaha a ani kvapky do nosa s morskou vodou MAR.Vraj je to tehotenska nadcha ktora trva niekolko tyzdnov lebo tehotnym opuchaju sliznice a niektorym mamickam aj nosne dutiny...stretol sa uz niekto s tym???PROSIM O RADU