dlhodobe vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: dlhodobe vyrovnanie vlasov
zdrawoweda

baby poradte mi, teda ak mate niekto skusenosti s trvalym vyrovnavanim vlasov... nedavno som pocula o japonskej metode vyrovnavania vlasov... vraj je to nieco ako trvala na zbrckavenie, ale toto vlasy trvalo vyrovna... pocula som aj o inych metodach ale tato vydrzi najdlhsie, myslim.. ja mam vlasy brckave takze nad tym uvazujem , mate s tym niekto skusenosti a boli ste spokojni ???? prosim ak mate niekto hocijake info ohladne tohoto, napiste :))) dakujem

kady

ahojte baby ak by niaka chcela trvale narovnavanie vlasou bio ionic ja to robim aj v salone cena zalezi od dlzky vlasou cena je od 200e.mozte ma kontaktovat na adrese. katarina.lamosova@azet.sk.vydrzi to 10-12 mes.tesim sa na vas.alebo na tel.c.0903780991.volasa to retex trvale narovnavanie vlasou

dadusik16

Vedel by mi niekto poradiť kde by som mohla zohnať Brazil keratin?Chcela by som si vyrovnať vlasy,ale neviem ho nikde zohnať.

frangipani

Ahojte, ja vam zase poradim ine,mam rovne vlasy ale neposlusne, stale sa nejak tvaruju do neurcitych vln a vyzeralo to fakt zle. Potom som dostala od draheho krasny novy fen,ktory je ionizacny a vtej istej dobe som si kupila aj dostupny balzamik na vlasy do garnier BEZ SILIKONU cca 3e(ten sa inak nachadza vo vsetkych 'lacnych' pripravkoch na vlasy, najme napr. pantene, schauma a pod., ten vlas zvrchu zoceli ale z vnutra ho nevyzivi vobec, lebo silikon nepusti dnu uz nic) v tej sade bez silikonu najdete aj dva sampony, jeden je priesvitny, druhy mliecny. Priesvitne sampony vzdy vysusuju preto sa im vyhnite, ale niekomu zase vyhovuje.Najlepsie je kupovat si profesionalne rady kozmetiky priamo v kadernictve, ale ktoby na to mal prachy vsak? Mne tato kombinacia uplne sadla, moje vlasy vyzeraju az neprirozdene pekne :) su leskle a co je najlepsie mam ich take vyrovanne po tom fenovani ze z toho nielenze ja nechapem ale kolegyne ma obvinuju ze si ichkazde rano zehlim:)) ze aka som paradnica a pritom si ich iba vyfukam trosinku a idem. Dokonca som bola odvtedy u dvoch roznych kadernicok a tie ma ani strihat nechceli, ze take pekne vlasy mi nemozu ostrihat ako chcem a nakoniec som vzdy skoncila iba s podstrihnutim... co som samozrejme bola nespokojna ale koniec koncov sa mi to potom pacilo ze mam take vlasiska. Ide leto,idem to skratit:))

AKEKA

Zdravím všetkých, dala som si vyrovnať vlasy keratínom stálo to 169,-EUR aj so šamponom a balzámom.
Zatiaľ to mám mesiac a môžem vrelo doporučiť . Celý život mám kučeravé vlasy a bez žehličky niečo strašné !!!
Teraz sa ozmývam a mám ich rovné je to super.

cc

Dobry den,
my v salone robime Brazil keratin kuru a mame s tym cca 6 mesiacov skusenosti. Na zaklade toho sme zacali aj distribuciu pre SR. Brazil keratin, ktory mi pouzivame je prirodny produkt ktory je z rybych kosti a nahradzuje keratin ktory standardne zdravy vlas, necht obsahuje. Kura vydrzi od 4-6 mesiacov podla toho ako casto sa umyvaju vlasky. Vlasy po aplikacii a pocas trvania kury su uzasne, leskle zdrave, objemne a rovne...mame s tym uzasne skusenosti a vysledky. Nieje to ziadny jednorazovy vysledok ale vysledok niekolkonasobne odskusany a potvrdeny. Takze vrele odporucam. Kedze robime i distribuciu skuste sa dotazovat u vasej kadernicky ci uz taku spolupracu s nami nema uzatvorenu...viac o nasom produkte najdete na www.brazilkeratin.sk alebo www.global-keratin.sk. Ak chcete dosiahnut krasne zdrave vlasy bez chemickeho zasahu tak odporucam...

ninu

zdravym,
keratin ktory vydrzi 6 mesiacov nie je keratin ale trvala je to chemickejsie a po case vlasy leskle nie su, cisty keratin vydrzi okolo 3 mesiacov
aj ked vam budu tvrdit ze ide o keratin ktory vydrzi 6 mesiacov je mozne ze to keratin je ale s vysokym obsahom chemikalie na principe trvalej

lenulienkax5

ahoj, mozem sa ta opytat kde v ziline si si to dala robit a ako nakoniec to dopadlo? mam brckave a krepovite vlasy so sklonom k lamaniu a chcem si ich dat predlzit, takze aby som si ich nemusela tolko zehlit vyskusala by som to. a stalo to tych 50 eur? dakujem krasne za odpoved ( lenulienkax5@azet.sk )

Dilaila

Caute,
tiez som pocula o tej keratinovej kure, idem si to dat urobit za mesiac v Ziline, stoji to okolo 80euro, k tomu odporucaju kupit si sampon a balzam /20euro kus/. Tak som zvedava, ako to dopadne..potom dam vediet!!
Mate s tym este niekto skusenosti?? Fakt to vydrzi 6 mesiacov rovne??

ninu

ahojte ja vyrovnavam vlasky brazilskym keratinom, tak ak mate zaujem jedno vyrovnanie stoji 50 eur...co je s cenami v salonoch smiesna suma, samozrejme v cene je zahrnuta aj praca kludne mi piste na email ninuninu@azet.sk