dlhodobe vyrovnanie vlasov

Príspevok v téme: dlhodobe vyrovnanie vlasov
zdrawoweda

baby poradte mi, teda ak mate niekto skusenosti s trvalym vyrovnavanim vlasov... nedavno som pocula o japonskej metode vyrovnavania vlasov... vraj je to nieco ako trvala na zbrckavenie, ale toto vlasy trvalo vyrovna... pocula som aj o inych metodach ale tato vydrzi najdlhsie, myslim.. ja mam vlasy brckave takze nad tym uvazujem , mate s tym niekto skusenosti a boli ste spokojni ???? prosim ak mate niekto hocijake info ohladne tohoto, napiste :))) dakujem

Excita

Boze dievcata, ja vobec nerozumiem, ako sa mozete stazovat na ten keratin !
Ked si vyberiete kvalitn, overeny salon s certifikovanymi vyrobkami a kadernickou, ktora ma skolenie, tak je vysledok na nezaplatenie a ta suma je este nizka za to, co keratin ponuka !
Ja chodim na keratin pravidelne a vlasy mi vydrzia rovne aj 5 mesiacov.
Som z Ke, no v Ke to nikto nerobi, najblizsie v Bardejove.
A po odbornej aplikacii si 4 dni nesmiete umyvat vlasy, fenovat ich, zopinat do gumiciek alebo so sponkami, ani si davat okuliare do vlasov a pod.!
Po tych 4 dnoch ked si mozete umyvat normalne vlasy a len vyfenujete a odvtedy uz mozete s nimi robit to, co vzdy ...
takto to funguje a ked vam to kadernicka nepovedala, tak ste si vybrali zly salon.

Suphotam12

zaujimalo by ma ci sa to po aplikacii u kadernicky da reklamovat, v pripade ze to vobec na vlasy nezaucinkuje...predsa len vyhodit okolo 150€ a nic z toho...

juuliet

ja som si dala brazil keratin a mam stále kučerave vlasy .. vyhodila som zato peniaze a žiadny výsledok,, hlavne že slubovali aké budú rovné !

nano

ako toto je forum nie reklama LA-BRASILIANA a všetky.A just by som si kupila ten z tym formaldehydom lebo taky je silny a narovna aj kucery!!!!!!!

formaldehyd!:))

maťo B.

Nech už ste ktokoľvek a odkiaľkolvek ...a hľadáte riešenie ako mať trvalo rovné vlasy, pri tomto hľadaní sa oblúkom vyhnite výrobku GLATT od SCHWARZKOPF!!! ...Je to akási forma trvalej ibaže naokpak! Mával som husté vlasy s mnohými "polokučerami" ...a tak som s tým bojoval žehličkou ...ktorá mi síce celkom nepomohla ale ani po roku používania mi vlasy niak velmi nezničila. Všetko sa začalo až po tom. Keď som tento výrobok doniesol do kaderníctva (drahého a kvalitného) tak mi to tam aplikovali kvalifikovaní SCHWARZKOPF odborníci. Všetko bolo najprv fajn ..pri sušeí sa mi zdalo že kučery zmizli ...ale už po vysušení bolo nutné mi doupravovať vlasy žehličkou! ..prvý ďeň to bolo super ....druhý fajn! ...Na tretí som však po vysušení vlasov ostal NEMILO PREKVAPENý! ...Moje vlasy stratili svoj objem ..čo bolo celkom fajn lebo ho mali až veľa ...ale na pár miestach sa mi ukázali kučery ...ktorých bolo stále viac ...a aj tak som sa po pár dňoch vrátil ku žehleniu :( ....A TERAZ TO PRíDE!! : pár týžňou po aplikácií GLATTky som zistil že na vrchole hlavy mám úplne kratučké vlasy ...ktoré mi vypadali asi týždeň po TOM! :( ...a čo bolo ešte zaujímavejšie ...keď som si o ďalší mesiac začesával vlasy do zadu ....vlasy nad čelom na dosť veľkej ploche sa mi reriedili asi o POLOVICU! :(
............................
Teraz mám asi 7 mesiacov po aplikácií GLATTky ....moje vlasy sú ZNIčENé!!! ...a paradoxne si ich musím žehliť aždý deň aby nebolo vidno ten príšerný chemlón po celej hlave čo mám po vyfúkaní :/ ....používam kopu regeneračných prípravkou ...od šampónov a kondicionérov až po Botox do vlasou. Teraz sa len modlím nech mi vyrastú trochu vlasy a pred letom sa dám ostrihať na krátko ...čo je v tomto prípade JEDINá MOžNOSť!!! ....Bojujem! ...tak tí čo ste si to prečítali mi držte palce ...ale hlavne neurobťe Tú ISTú CHYBU!!!

ozaj a spomenul som už že to stálo dokopy asi 50 eur?

kucerka11

noi ja s tym teda vobec dobre skusenosti nemam :-(((( mala som pekne kucerave vlasy a chcela som ich mat rovne tak som sa rozhodla ze pojdem na trvale vyrovnanie vlasov ku kadernicke....zaplatila som za to 150 euro a vysledok???? ani kucerave ani rovne!!! mala som ich len take nafucane bez formy a teraz uz preslo 9 mesiacov od kedy som si to dala urobit a vlasy mi take uz aj zostali a neviem ci uz budem mat vobec niekedy take ako som mala !!! takze moja rada je baby nechodte na tieto zakroky lebo to mozete olutovat a znicite si takto vlasy!!! ked ich chcete mat rovne tak si ich len jednoducho vyzehlite a co ked po umyti budete mat kucerave!!! lebo ryskujete ze skoncite ako ja !!! velmi to lutujem !!! chcem naspet moje kucerky :-((((

sonne31

Ahojte kočky. Ja mám teda dosť brčkavé vlasy a chodím na Brazil Keratín už asi rok. Dávam si ho každé 3 mesiace. Vlasy sú hebké,jemnejšie,lesklejšie a rovnejšie,. Som spokojná,pretože mám menej roboty s úpravou.Predtým som minula kopec peňazí na rôzne oleje,masky,narovnávače a nič. Moje vlasy sú dlhé niže lopatiek a husté. Cena za keratín je 100-120eur a ked si zoberiem aj šampon,kondicionér a sprej,tak sa zmestím do 150eur.Bývam v Ziline a tu je teda dosť draho ako v Bratislave.

nikolka:)))

uz si urobili reklamu, tak uz nemusia odpovedat :D
ale fakt by som chcela pocut realny ohlas od ich zakazniciek. ale nie len tesne po, ale dajme tomu po 2 - 3 mesiacoch, ci nie su na tom este horsie ako pred :P

Persefona

Chcela by som sa spytat, v ktorych salonoch je cena o 60 - 150 eur? Ako uvadza VT.. ja som sa bola informovat asi v 5 salonoch (nie v BA ani okoli, kde su ceny samozrejme vyssie) a vsade mi povedali, ze zaklad je 100 eur (co su 2 flasticky) a viac, podla spotrebovaneho materialu. Ja mam vlasy tak po prsia, stredne huste a v niektorych mi dokonca povedali cenu 200 eur. Tak by ma zaujimalo, ak si niekto daval robit tuto aplikaciu KeraStraight, kolko za to zaplatil.
Dakujem