tvrdá stolica

Denz

sn- a babka na teba kasle???
Preco nejdete na komplexne vysetrenie????
akoby to babke sposobovalo radost a tebe tiez......nechapem taky pristup k vaznym stavom!!!!

sn

never ak nechces....rodicia o tom nevedeli lebo byvam u babky a za lekarom som bola. Dal mi lieky s nazvom duphalas alebo tak nejak taka zlta ako keby medovina ci sirup neviem ako ti to dokazat no velmi mi to nepomaha...fakt prepac neviem ako ti dokazat ze miá je zlôe ale to je tvoj nazor...ti to asi neprezivas a tak nevies ako sa citi clovek ktory nebola uz od utorka na wc

Denz

sn- proste ti neverim,ze par rokov sa trapis a rodicia by to nechali tak!!
A horsie ,ze ty si radsej v bolestiach a bojis???....sa lekara!!!!
Neverim ti....sorry.

mate59

Skúsila si minerálku Šaratica alebo Zajačica?
Rodičia ti radia dobre, lekár by ti pomohol.Netreba sa báť a určite to nie je hanba.

sn

Máám 13 o mesiac 14 a máám už páár rokov probléémy s vypráázdnopvaním. Rodičia ma posielajú za lekárom ale bojím sa a nechcem. Aj teraz ked vám to tu píšem plačem od bolesti lebo zase nemôžem ísť na WC. Nepomáhajú mi ani šialené konbinácie jedál, ani jogurtovéé mlieka, slivky a dokonca ani preháňadlá. Zistila som že mám hemoroidy ale neviem čo mám robiť. Som veľmi stresujúci človek ale už nevládzem. Nemôžem si užiť letnú dovolenku lebo ak som vo vode a nebola som pred tým na wc idem púuknúť od bolesti. Skúšala som už skoro všetko aj napr. dufalax ktorý sa berie na tvrdú stolicu ale ani ten nepomáha. Raz idem na wc normálne a niekedy ani 7 dníí čo potom už idem ale šriabem s nechtami do steny od bolesti...Som zúfalá lebo takto nechcem prežoť život. Odmietať lyžovačky, kupaliská a ani nemáám na nič náladu. Pômôžte mi už fakt nevládzem.Už ani nevidím čo píšem lebo plačem.A bojím sa lebo viem ako to dnes skončíí.Bud nepojdem na wc a zase celú noc budem v bolestiach ležať schúlená alebo pôjdem na wc a ďalšie 4 dni ma potom bude bolieť konečník. Mám strach a bojím sa že ten strach mi dovolí urobiť chybu ktorú by som ľutovala. Strašne sa bojím a brucho už mám také nafúknuté že až. Niekedy si hovorím že by bolo lepšie keby som tu nebola, A to mám 13. Nemôžem niekedy chodiť do mesta ani sa zabávať.Poradte mi prosím už nevládzem a niekedy mám fakt chuť si siahnuť na život.Už ma totiž nebaví tá večná rozprávka. Ja totiž už ďalej nemôžem..:-(

katalinka

silvi121 ja by som vysadila čokoládu a sladkosti, pridaja jablká a poprípade probiotiká je ich už široká paleta na trhu, myslím že už pre deti od 3mesiacov, treba si nechať poradiť v lekárni a rozhodne piť dostatok tekutín

silvi121

kamaratka ma syna ma len 17 mesiacov. Uz nevie co ma robit s jeho stolicou. Vykaka sa len kazdy 2 alebo 3 den. Aj to ked tlaci tak je cely bordovy a napriklad dnes jeho stolica bola az zelono cierna. Maly sa strasne trapi a az place. Trpi tym uz dlhu dobu. Prosim poradte mi ako mu pomoct.Dakujem Silvia