Priateľka ma už nepriťahuje - problém s postavou

Príspevok v téme: Priateľka ma už nepriťahuje - problém s postavou
hellfire

Viem, ze pre niektorych to bude divne, ale budis. Som s priatelkou 4 roky a ked som s nou zacal chodit tak vyzerala super. Sme spolu zalubeny, ale v poslednom case posledny 1,5 roka som si vsimol, ze zacala priberat do brucha a zadku. A aj pribrala a uz nema take symetricke telo. Na zadku aj stehnah zacina mat celulitidu. Furt som do nej mierne rypal, aby zacala cvicit, aby sa o seba starala,ale stale sa za to na mna nahnevala. Ja ju po citovej stranke mam velmi rad, ale prestava ma pritahovat a pri sexe sa mi niektore pohlady na niektore casti tela hnusia. A fakt neviem co robit :((

pukinka

len zato ze mam 50 kil este neznamena ze podvediem svojho muza.. a papam vsetko co mi pride pod ruku - viete niekto to ma dane geneticky a niekto nie, niekto zdedí hrube kosti po rodicoch a niekto nie, to je taka tema na dlhe polemizovanie, teraz nechcem nikoho odsudzovat no prestante aj vy laskavo odsudzovat chudsie dievcata, mam plne zuby toho ako kazdy keca o tom ze vychudnute kosti nikto nechce a ze by chcel krv a mlieko , aky mate vsetci doslaka problem ??? Aj clovek so 150 kilami moze byt so sebou spokojny ak ma zdrave sebavedomie a ma kazdeho v p... kto si co o nom mysli, a tí chlapy kt. iba kukaju po chudých holkach alebo po tých s vyššou vahou to je vecou vkusu, kolko ludi tolko chuti, tak sa uz prestante obmedzovat, staci zdravy jedalnicek a hned sa da zhodit zopar kil..( nehovorim o sebe - genygenygeny:) taze tak..a klidek Ak sa nepacite muzom ktorý chcu chude holky no zeby som si trhala zily preto.. kolko mne chlapov povedlo ze som ako kost a ze ma nechcu:D no co na svete ich beha tolko! takych mam v pazi tak vy majte v pazi takych ktorý letia po chudsích a nebudete mat ziadny problem.

martin242

e:-): "ak idu dvaja do vztahu s tym ze sa budu navzdy milovat..." - To malo byť čo? Dúfam, že už si dovŕšila pätnástku...
Ako píšeš, mala si 63 kg a nútil ťa schudnúť. Ja by som ti kľudne doprial, ak teda nemáš 150cm.
Mimochodom, mne sa ženská postava typu "krv a mlieko" páči, tak nehundrite.
Lenže každý má iné kritériá...
Idem si dať čokoládu aj ja.

fuuuuu

inak.. stihla baba moze podviest na kazdom kroku a ta tucnejsia nie? to je hlupost keby nieco.
idem si kupit cokoladu..

sedmikraska

ak sa lubite, tak jej pomoz udrzat peknu postavu a ona by sa mala trosku posnazit. Necakaj ale zazraky do tyzdna, zacnite spolu cvicit a mozno vas to este viac zblizi

misicka

viete...to je tak...ja sama mam problemy s vahou a aj ked mi to moj byvali partner nikdy nepovedal, vzdy som citila ze s tym musism nieco robit...pretoze ci chceme alebo nie tak tento svet sa tak zmenil ze o chlapa treba bojovat a nenechat si ho ujst...takze sa treba aj o seba starat lebo ani neviete kedy a vymeni vas za mladsiu a krajsiu...podla mna chlapi potrebuju mat pocit ze sa jeho partnerka paci nielen jemu ale napr. aj nejakemu inemu chlapovi...dnes uz nestaci ked je zena mila , vtipna pekna do tvare je super hostitelka rozumie si s partnerovymi priatelmi a rodinou a navyse je sikovna a inteligentna...nie chlapi chcu peknu postavu...nenadarmo mi mamina kazdy vecer vravi...nezrat moja dcera nezrat :-)))ale to nie je vzdy take lahke... takze ak by som mohla poradit tak vezmite svoju partnerku niekam na bicykel alebo plavat alebo jej kupte pernamentku do fitka a do solarka, alebo skuste zacat varit vy a same dietne jedla...lebo ako pisete tak asi sama o to zaujem nema takze ak ju lubite musite v nej tuzbu po krajsom tele prebudit:-)))uvidite budete obaja spokojny...

sweetprincezna

Takze ak nema Vasa priatelka 50 kg,tak je sex s nou pre Vas odpudzujuci?Ak chalani mate pekne tela a Vasa baba vazi napr.65kg nechate ju,lebo sa Vam hnusi milovanie s nou?
Je podla Vas lepsie mat doma sexi modelku a nadhernou postavou,ktora Vas ale moze podviest kade chodi alebo mat doma babu krv a mlieko,ktora vas miluje?

e:-)

martin 242 ...ak idu dvaja do vztahu s tym ze sa budu navzdy milovat....tak potom nechapem co hovoris... ved ked ju nema lubit taku aka je tak nech ju radsej necha..ja osobne keby osm jeho priatelka, tak sa s nim rozidem...mala som priatela..poviem s vlastnej skusenosti..a vazila som 63 kil....povedal mi ze sa mu to moc nepaci..tak som schudla na 49...az tak ma psychycky deptal..bil ma a ponizoval..az som skoncila na tych 49tich kilach..a nedokazala som sa rozist..no potom som sa pozviechala a dala mu KOPACKY.... teraz mam znova 63 a zijem s chalanom co ma miluje aj s mojou vahou nevahou....dufam ze vsetci pochopili co je dolezite....pa

martin242

Neviem, prečo takmer všetci odsudzujete hellfirea za to, že ho po sexuálnej stránke prestala priateľka priťahovať?
Podľa toho, čo napísal sa jeho priateľka nesnaží robiť vôbec nič a nemyslí na to, aby bol jej partner spokojný.
Láska nie je len o milovaní ducha, ale i tela a nenavrávajte si tu, že to ide aj bez toho druhého radami typu "tak nesexujte". Je to len úbohé klišé.
Veď tu ide o mladých ľudí nie o pár vo veku. Keď vás partner (je jedno, či ide o ženu či muža) po sexuálnej stránke nepriťahuje, má taký partnerský život zmysel? Veď nebude štastný ani jeden! Pretože každý človek sex potrebuje a takto ho nebude mať ani jeden. Vy kritici, zoznámili ste sa s životným partnerom tak, že síce vás po fyzickej stránke vôbec nepriťahoval, zato po duševnej stránke áno? Podľa mňa je tento prípad vhodný na kamarátstvo, nie na harmonický vzťah, lebo nútiť sa do sexuálneho styku veru nieje príjemná vec a tak či tak to vyústi do rozchodu.
Hellfire píše, že sa snaží priateľku presvedčiť už vyše roka a podľa toho, čo tu napísal tak všemožnými spôsobmi.
Z jej strany by som to hodnotil ako nezáujem zlepšiť existujúci vzťah.
V každom prípade by mal o tomto probléme podiskutovať s partnerkou a pokiaľ naozaj nemá záujem so sebou niečo robiť, nieje to veru z jej strany veľmi silná láska.
No a dúfam, že ma teraz dámy kyprejších tvarov neukameňujú, pretože mne sa páčite, ja som k postave partnera značne benevolentný.
Ale nie každý je, napríklad moji kolegovia. Keď ste označili hellfirea za necitlivú obludu, tak ich by ste vykastrovali po minúte rozhovoru.
Možno to spravím aj ja, ak bude čas... :)
A pozor na anorexiu, tú si, milé dámy pestujete samé a nezvaľujte vinu na mužov, to len vy tak silno podliehate módnym trendom a snažíte sa často za každú cenu byť vychudnuté na kosť, čo je zasa opačný extrém, ako totálny nezáujem o svoju postavu a každoročné priberanie kilečiek až po metrák či vyššie.
"V zdravom tele zdravý duch" - Myslíte, že je to nezmysel, alebo to má niečo do seba?
Príliš tučné telo má totiž od zdravého na hony ďaleko, od problémov s obehom a kardiovaskulárnymi ochoreniami, chrbticou, kĺbami a tak ďalej...

airiana

ako si vsimam tak postavit sa problemu je dnes najtazsie, rozchod...rozvod...utekat prec z toho,ved da sa to aj inak riesit. urcite nie vykaslat sa na zenu pre to ze pribera, ano, chapem ze z tej stranky nepritahuje...ale aj to sa da vyriesit a naozaj velke nespravne naliehanie moze sposobit psychicku poruchu takze opatrne, ale je to od vas naozaj hnusne uvazovat pre to nad rozchodom