Vylej si svoje srdce

timiti

Berenice, tak toto som zazivala 3 roky s byvalym, reci ako ma lubi, ale inak to nejde, ale viem ze som bola iba jeho zadne dvierka, vyhovaral sa, ze sa vidi v armade a potom zase pri mne a nakoniec sme sa aj tak rozisli, prisiel sa so mnou porozpravat a na rozlucku, ked odisiel mi napisal, ze uz vie kam patri(chcel byt vojak) a stale nie je. Som rada, ze uvolnil miesto lepsiemu. Vykasli sa na neho, neurob tu istu chybu ako ja, stratila som pri nom 3roky a tak hrozne ho lubila, ze som mu vzdy odpustila a vsetci mi nadavali, ze som slepa, ano laska je slepa! No 3roky uplinuli, lutujem to a teraz nad seou krutim hlavou aka som bola...ale co uz... ucime sa na vlastnych chybach... vela stastia

kupelnik

ide mi o to aby bola stastna... mna nezaujima ako velmi mi ublizila ja dokazem zabudnut...nuz laska je slepa...
proste chcem aby bola stastna ale teraz co stvara to nieje ona. skratka chcel by som daku radu ako ju usmernit aby nasla zasa mna a nie dakeho Automechanika ktory prepadol zo slovenciny... to je ten na fotkach :)

dara23

berenice17.......v prvom rade musíte riešiť problmey spolu a s chldnou hlavou..a nie prejsť k hádkam...a vysvetli mu to tak ako to ty cítiš...drž sa...=))

dara23

kupelnik.....aj som si myslela že má toľko...ale aj tak...ked si to všimli už aj ostatný...musí na to čosi byť...a o čo ide vlastne tebe??

ajuska1

di-em: ALEE HEJ existuju a neni ich az tak malo my zeny tiez nesme nejaky anjelikovia ale trpime tak isto jak oni ked nas niekto podvedie a sme asi tak rovnako na to si myslim...kazdy je nejaky

berenice17

no tak to ze ma lubi viem na 100%a aj to ze nikoho nema ale neviem preco sa chce radsej trapit ako byt so mnou.Toto som zazila minuly rok ked sa so mnou rozisiel a vratil sa po pol roku s tym ze bezo mna nemohol byt a ze sa strasne trapil ale ze nechcel lebo sa bal ze sa budeme hadat.Nechcem to zazit znova ,ako mu mam vysvetlit ze problamy treba riesit a nie takymto sposobom to ukoncit?ved nemame az take problemy kt sa nedaju riesit.

kupelnik

no prave mala 16 ja mam za chvilku 17... ja viem ale ona bola pred 3-4 mesiacmi najstastnejsi clovek na svete. povedala ze si nebude zacinat s dakym tupcom ked vo mne vidi zivotnu istotu... teraz urobi toto... celkovo sa zmenila. a nasi znami sa ma uz pytaju ci jej sibe!

dara23

kupelnik..nechem sa ťa doknúť ale tá tvoja baba musí byť dáka prelietavá alebo nievie čo chce...a ešte ked ti povedal že ťa sklamala a nevie ako dalje..a potom si nájde druhého..no neviem neviem...kolko má ta baba?

dara23

berenice17....takto by ti ubližovať veru nemal...môže sa hambiť..a takýmto spôsobom ťa ťahať za nos..nech ti teda radšej povie narovinu ako to mylsím a hotovo....myslím si že keby ťa naozaj lubi tak by ti toto nerobil...

kupelnik

tak teraz spustim ja aby ste si daco pocitali.
mna nehala holka kvoli tomu ze sa raz so mnou rozisla ale s placom za mnou dobehla ze to nechce. zhruba o dva mesiace mi napise ze by sme mali byt len kamarati. a pritom na pokeci ma fotky s inym chalanom v albume moja laska...
chodili sme spolu 3/4 roka a ona sa ma dva roky snazila ziskat az sa jej to podarilo... a teraz po 3/4 roku sa na to vykaslala! a ako dovod rozchodu uviedla ze ma velmi sklamala a ze sama nevie ako dalej... napiste co si o tom myslite.dakujem velmi