nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

sin

Kristinka ja mam jedneho kamarata ktory ma okolo 45 rokov. Je velmi skuseny co sa tyka dievcat. Je to muz ktory je otcom rodiny a vsetko mu slape ako hodinky. Mam ho velmi rad, pretoze casto ma zaskoci presnou odpovedou na moj problem a vela krat mi pomohol vo vstahu. Kika ja mam z teba pocit, ze to nevyriesis len tak sama so sebou. Potrebujes sa tvojej zlej skusenosti z monulosti zbavit. Tak by som to navrhoval uplne dopodrobna zasa vytiahnut a rozobrat nie pred tvojim chlapom, ale pred nejakym tvojim kamaratom ktoremu veris. Ja by som sa aj sam navrhol, lebo mam dobre skusenosti ked radim kamaratkam. Som taka butlava vŕba ktora radi :))) ...ale skoda, niesom tvoj kamarat. Rad by som pomohol.
Ja sa o mojich problemoch velmi casto rozpravam a je to len a len dobre. Ak chces, zober si priklad ;)

kristinka

sin asi mas pravdu.. :(so vsetkym som sa zdoverila priatelovi minuly tyzden.. najprv chudatko plakal ze preco som mu to nepovedala skor a takto som sa trapila vo vnutri a tak a potom si zacal vycitat ze to je jeho chyba.. :( no potom sme o tom rozpravali a on dufam pochopil ze to nie je jeho chyba a ze asi za to moze ta prihoda co sa mi stala.. no odvtedy ako som mu to povedala nenuti ma do sexu..nehovori o nom..vravi mi ze to co sa mi stalo mam asi niekde v podvedomi aj ked na to uz nemyslim..napriklad si vsimol ze aj ked spim tak sa casto strhavam akoby sa mi vracali spomienky v sne, no ja si to nepamatam po prebudeni.. takze zatial sme na tom tak ze spolu sme sa odvtedy nemilovali.. no obaja vieme ze to nie je riesenie aj ked o tom nehovorime a k odbornikovi ako je psycholog abo sexuolog naozaj necem ist :(

sin

No ja som chlap a verte ci nie, chut na sex mam len malokedy. Ta moja ho chce velmi a stale. Mne to nejako na stasti nepridava. Neviem preco. Ale myslim si, ze je to moj psychicky problem. Teda na 100%.
Myslim si, ze tvoj problem je cisto psychicky si myslim. A ta bolest ktoru prezivas je tiez psychicka. Sice ju citis fyzicky, ale domnievam sa, ze keby si sa uvolnila, tak by to nebolelo...ba co viac, bolo by to mozno prijemne.

lilush

hm...tak ja mam zasa ten problem ze niekedy na to mylsim neustale a mam xut sa na xlapa vrhnut zakazdym... strasne ako sa musim krotit... a to tiez nieje fpoho....

adkag

Ahoj,myslim,ze ten problem je psychicky. ja mam tiez problem,ze nemam velmi chut na sex, zrejme kvoli unave a pracovnemu vytazeniu,lebo napriklad ked sme na dovolenke, tak by som sexovala aj kazdy den:o). a este je to mozno tym,ze teraz beriem lieky kvoli tomu,ze mam anovulacne cykly,takze zrejme tie lieky potlacaju chut na sex.