nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

charlie

nie,asi si to nebral za vinu.to ti povedal?spávate spolu už dlho?koľko má on rokov?ktorá v poradí si pre neho?môžeš?

kristinka

charlie vies neviem ci si to nahodou nevycita..ze on je navine..ze on ma nevie pomilovat tak aby mi to robilo dobre..aby som bola v 7.nebi.. lebo pri milovani viem ze to bolo pre neho prvorade..aby som sa citila co najlepsie..na seba nehladel a ked som mu toto vsetko minuly tyzden povedala, bol v soku a hrozne plakal.. bral si to za vinu.. :(

charlie

možno ťa nechce viac znepokojovať a pripomínať ti to.začni na tú tému hovoriť ty,ak si myslíš,že to je pre teba dôležité

kristinka

charlie to ja viem.. sice sa aj pohadame aj si poplaceme ale viem ze ma hrozne velmi lubi.. ze je uzasny.. no trapi ma to preco o tom mojom sexualnom probleme nehovori..preco?ja viem ze nemozem od neho cakat aby to vyriesil za mna..ale aspon keby nieco o tom prepovedal..alebo tak.. :(

charlie

pravdepodobne máš jedno obrovské šťastie,že si stretla a zdôverila sa práve tak citlivému človeku ako je tvoj chlapec.váž si ho. pochopil v čom si a nechce ti ublížiť. je to skvelí tvorček.drž si ho a snaž sa pomôcť aj jemu v tom, že pomôžeš sebe.veľmi ťa ľúbi...

kristinka

xi..ani som si nevsimla tie chyby.. :) mozem sa ta spytat ete jednu vec?ze co to moze znamenat.. moj priatel odvtedy ako som mu tento problem povedala..tak prestal hovorit o sexe..niekedy o nom velmi casto rozpraval..a vobec prestal rozpravat celkovo o tomto probleme..tvari sa ze neexistuje..:( len sem tam ma hladka a prepovie ze by najradsej zabil toho co mi to vtedy spravil..

charlie

tak už ti nezostáva nič iné len počkať na čas kedy to v tebe dozrie a budeš sa musieť poradiť,ale ver, že neskôr to môže byť vemi zlé a už budú musieť nastúpiť aj lieky. ešte máš čas sa rozhodnúť kika.
a ešte čo sa týka tej hamby v malom meste-pokús sa na to pozrieť inak.ktorý z tých ľudí,kt.by sa ti vysmiali by ti dokázali pomôcť?Ktorý z nich prežije tvoj život za teba? a kto z nich pomoc psychológa nepotrebuje. je tu doba, kedy každý z nás potrebuje svoje najtajnejšie zásuvky pootvárať,aby mohol fungovať ďalej bez večších problémov.je to čistiareň duší. napadla ma ešte cesta meditácie,ale to sa tiež musíš naučiť.

kristinka

charlie..ano ano mas pravdu.. no v takom malom meste v akom zijem ja je velmi tazke bez toho aby ta niekto nezbadal vstupit do ordinacie psychologa ci sexuologa.. a hanbim sa aj trosku preto tam ist ze som este ozaj mlada.. :( ale ja viem ze mate pravdu a cete mi pomoct.. len ja cem inu pomoc ako je psycholog.. mozno vam to pride smiesne alebo trapne ale ja si nemozem pomoct..to co som prezila necem nikomu hovorit a uz vobec nie niekomu cudziemu.. myslim ze to tu na fore nema zmysel (myslim to v dobrom samozrejme)..radite mi odbornu pomoc co je logicke..no ja som hladala nieco ine.. :(

charlie

kristínka,neviem presne čo si zažila, len si domýšľam,ale už viem koľko rokov máš a teraz už viem aj to, že máš ešte málo skúseností so životom.aj keď si myslíš, že už si na to zabudla , a že to nemá súvis s tým ako prežívaš sex je obrovský omyl. ak to necháš tak, otočí sa to proti tebe. Kika,chcela by som ťa veľmi prsvedčiť o tom, že sa nemáš čoho báť a prečo sa hambiť. mám veľmi dobrú skúsenosť so psychologičkou a poviem ti, že sa ti môže stať tou najsimpatickejšou osobou v tvojom okolí, lebo práve ona ti ukáže cestu, ktorá je pre teba tá najlepšia. dnes psychloga navštevujú aj lekári,vedci...a možno sa otvárajú s takými problémami ako sa nám ani nesníva. a ešte jedna vec ma napadla. je horšie sa otvoriť priateľovi alebo priateľke, kt.možno tvoju bolesť vytiahne na svetlo práve v čase, keď to budeš najmenej čakať a vtedy uvidíš ako to len bolí.nemusí, ale môže sa stať. ty totiž budeš ešte niekomu o tom vravieť,lebo to nebudeš môcť dlhodobo zvládať sama.psychológ je človek,kt. drží tajomstvo a nezneužije to proti tebe, len ti môže pomôcť.