nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

sin

Kika ja sa zdoverim kazdemu co ma velmi dobre pozna, alebo ma absolutne nepozna a nevie o mne nic. Nezdoverim sa kamaratom ktorych poznam trochu. Psycholog je na to, ze sa budes hanbit, zvyknuty a s lahkostou to tvoje hanbenie prekona. Uvidis Kika...ved ti nechceme zle. Ja ti radim ako najlepsie viem, lebo ta vobec nepoznam a niesom tak nicim ovplyvneny ;)

anka

*sin-dakujem za reakciu,ale ved ja jej neradimaby to riesila s priatelom...prave ze odporucam odbornu pomoc...a priatela ako oporu niekoho blizkeho...verim ze to nie je lahke,ale nemozes sa trapi cely zivot kika:)predpokladam ze si velmi mlada,prezivame najkrajsie roky zivota,treba si kazdu xvilu vyxutnavat naplno!no tak...hlavu hore a vela zdarU:)

sin

*charlie nieje to poznat z nicku. aj Kika ta zobrala ako chlapa ;)
*anka..domnievam sa, ze podla toho co Kika napisala, tak nieje dobry napad to rozoberat s jej chalanom...je moznost, ze si to bude davat za vinu on, lebo "nedokazal byt taky aby na to uplne zabudla" a bude jej radit zle. Treba na to nezainteresovaneho cloveka.
A Kika...to, ze si to hovorila pred 2 rokmi chalanovi, je jedno. Pretoze chalan nieje odbornik a nevie ako ti poradit. (predpokladam, ze si s nechodila so psychlologom) Psycholog to studuje a zaobera sa s tym. Myslim si, ze tvoj problem ma viac dievcat ktore on liecil a uz bude mat s tym skusenost. A mozes mi verit, ze ked nepojdes za psychologom, tak to este par krat budes rozoberat s niekym. Ale so psychologom to rozoberies len raz.

kristinka

viem ze mi cete pomoct ale psycholog ani sexuolog nepripada do uvahy.. :( nedokazala by som sa otvorit cudziemu cloveku..hanbila by som sa..a k tomu pane boze ved mam len 20 rokov.. :(

sin

*charlie nieje to poznat z nicku. aj Kika ta zobrala ako chlapa ;)
*anka..domnievam sa, ze podla toho co Kika napisala, tak nieje dobry napad to rozoberat s jej chalanom...je moznost, ze si to bude davat za vinu on, lebo "nedokazal byt taky aby na to uplne zabudla" a bude jej radit zle. Treba na to nezainteresovaneho cloveka.
A Kika...to, ze si to hovorila pred 2 rokmi chalanovi, je jedno. Pretoze chalan nieje odbornik a nevie ako ti poradit. (predpokladam, ze si s nechodila so psychlologom) Psycholog to studuje a zaobera sa s tym. Myslim si, ze tvoj problem ma viac dievcat ktore on liecil a uz bude mat s tym skusenost. A mozes mi verit, ze ked nepojdes za psychologom, tak to este par krat budes rozoberat s niekym. Ale so psychologom to rozoberies len raz.

sin

povedal by som, ze charlie presne potvrdil moje reci.
A nezavysle odo mna. Napisali sme to takmer v tom istom case :)

anka

jaj...to vsetko ma mrzi aj za teba...ja mam tiez taky problem...neviem ci je psyxickeho razu,ale stale pri sexe ma to velmi boli v podbrusku...strasna tupa bolest...az musiem prestat...xystam sa k lekarovi,lebo xcem svoj problem vyriesit...a ak je ten tvoj niekde hlboko v dusi,lebo je a ty to ani necitis,mala by si ho iesit aj ty...na co su nam psyxologovia a sexuologovia???ved su pre nas a nase problemy predsa...a ak mas takeho tolerantneho a citliveho partnera,myslim ze nebude problem absolvovat tuto odbornu pomoc s nim...je to potrebne..nestracaj cas!!!drzim prsteky...

kristinka

sin, charlie joooj moji vam sa to povie.. :( napriklad vela sil ma stalo to ze som sa zdoverila s tym co sa mi stalo pred 2 rokmi priatelovi a nie este aj teraz to hovorit nejakemu psychologovi..
a vobec ja proste nemozem uverit tomu ze tato prihoda moze suvisiet s tymto sexualnym problemom co mam.. :( zaujmave je prave to ze som na to co sa mi stalo uz vobec nemyslela.. mala som pocit ze som sa s tym davno nejako vyrovnala