nechut na sex

Príspevok v téme: nechut na sex
kristinka

awojte..newiem ako to napisat..no zacne takto..mam priatela uz asi rok a pol..hrozne moc sa milujeme..a stale viac a viac..hm..no a ten problem..tak ten sa vola SEX..proste ja v nasom vztahu wobec nepotrebujem sex..naozaj..keby mi teraz povedali ze na svete prestane existovat sex, tak ma to dokonca aj potesi..8(( a ja neviem preco..trapi ma to hlavne koli mojmu priatelovi, ktory milovanie miluje..no ja sa neviem niekedy donutit..8( musim podotknut ze on je moj prvy a niekedy mam pocit ze ma to pri milovani tam aj boli..neviem ako to napisat..nie je to normalna bolest..taka mierna..je to take zvlastne..moze to sposobovat kondom?bo bez kondomu mam pocit ze je to uplne ine..hm..8( mal niekto takyto problem ci uz psychicky abo fyzicky?lebo mozno ze to je aj v psychike..totiz pred 2 rokmi sa mi stalo nieco zle z hladiska sexualneho..ale ja uz na to aj zabudam..da sa povedat ze ani na to nemyslim..no nemoze to tam niekde v podvedomi byt? dakujem za odpovede..8(

caprik

ahoj kristinka myslim ze daphne ma pravdu ale ak je ti psycholg proti chuti zatial skus sa ozvat na moj mail mozno ti pomozem - mam myslim dost skusenosti

daphne

neštudujem psychologiu skor niečo príbuzné, preto si nedovolím dávať ti odborné rady, skôr moj názor ovplyvnený vedomostami, ale podla mna je to v psychike.kopu vecí, čo prežijeme-ani si neuvedomíme ako nás ovplyvnujú.neviem čo sa ti stalo, ale človek a psychika je taká, že určite-zvlásť nepríjemné veci je schopné zatlačiť do nevedomia a nemusime si ich ani uvedomovať a napriek tomu nás ovplyvnuju. máš vedla seba asi super chalana-ale ked budete pred tým zatvárat oči nič sa nevyrieši, napriek tomu, že sa lubite, ked to takto bude 10 rokov tak ten vzťah stroskotá, je to stále chlap.Odporúčala by som ti navštíviť psychologa.nemusíš sa báť, že by si bola blázon, je to normal, aspon pre mna.prečo sa trápiť?ak by ti niektorá psychologičká nebola sympatická, tak nájdeš inú.Potrebuješ sa vyrovnať s tým čo sa stalo, aby si mohla isť dalej.Vela šťastia

charlie

kristínka,premýšľala som nad tebou a jediné na čo som prišla je to čo som už napísala.buď rada,že máš takého fantastického chlapca pri sebe a využi to.premôž sama seba a nájdi pomoc odborníka čím skôr.ak potrebuješ pomoc s hľadaním,ak budem môcť pomôcť,pomôžem.mám priateľku,kt.pozná super ľudí po celom slovensku.možno sa niečo podarí.nemusíš navštevovať odborníka u vás.kde bývaš? ak chceš byť šťastná a chceš aby bol šťastný tvoj priateľ,urob to.

sin

Heh,co som tu nebol, tak pozeram, ze tu ani niesom potrebny. Charlie ma takmer identicke myslienky a odpovede ktore by som pisal ja. Sila. Kika, ked fakt pojdes k tomu psychologovi, tak nam este podakujes a pozves nas vsetkych na caj aka budes rada ;)

kristinka

charlie joooj to asi zle vyznelo..nemyslela som to tak ze sa trapi ze ma neuspokoji..myslim to globalne..plakal vtedy koli tomu co sa mi stalo, ze pri milovani s nim sa trapim uz asi 2r a ze ma to pobolieva..take uspokojenie myslim..hm..on je moc citlivy..strasne ma zboznuje..predvcerom mi povedal ze keby mu teraz niekto povie ze sa so mnou nebude ut nikdy milovat tak on to bez mihnutia oka vezme..proste neda sa to tak opisat..robi velmi vela veci preto aby som bola ta najstastnejsia na svete..:(en nerozumiem preco o tom nerozprava..neviem

charlie

takže on sa trápi,že ťa neuspokojí? to je zlé. vieš čo všetko to môže spustiť? nebude môcť uspokojovať ani seba a to môže viesť k ďalším nepríjemnostiam vo vašom vzťahu.čo ak bude hľadať partnerku na dobrý sex?nie! pokúste sa viac a otvorenejšie baviť o všetkom čo s vami súvisí(príjemné,nepríjemné).pokúste sa hľadať miesta a polohy v kt. to bude pre vás oboch super.pokús sa sustrediť len na neho a nič iné medzi vás nevpustiť.

ifka

no kristinka, asi sa boji o tom rozpravat, lebo vies, teraz sa to tyka aj jeho a nechce ti ublizit... preto by bolo dobre to riesit a najst odbornu pomoc co najskor, lebo ak to nechate tak a neprekonate, bude to stale medzi vami ako taka stena...ale ak sa vam to podari zvladnut spolu, moze vas to este viac zblizit...a co keby si sla k psychhologovi do ineho mesta ked mas obavy, aby to niekto u vas nevidel?

kristinka

bezprostredne potom ako som mu to povedala..povedal mi ze si to berie za vinu..ze on ma nedokaze uspokojit.. ale ja som mu to hned vyvratila..aspon si myslim.. :(on ma 24..prave spromoval.. mal viac dievcat, no miloval sa len s jednou..ja som jeho druha..spavame spolu uz skoro 2 roky.. :(