Antidepresíva strácajú účinok

Príspevok v téme: Antidepresíva strácajú účinok
agnes

Máte skúsenosti s braním AD, zabrali vám natrvalo? Ja som na citaloprame od marca a v posledných týždňoch sa moje psychické problémy pomaly začínajú znova vynárať. Začínam byť depresívna, dokonca som mala aj záchvat úzkosti. Ale nechcem začať brať zase nejaké iné lieky, dúfala som, že po pol roku už ich budem môcť vysadiť a skúsiť byť bez nich.

barunka

agnes veľmi záleží na lekárovi.Záleží na tom,aby si mu aj ty dôverovala a povedala mu úplne všetko.Tiež som musela vymmeniť lekárku,lebo ona sa ma po pol roku spýtala,,na čo Vás vlastne liečim?´´Tak som si hneď bez slov zobrala kartu a išla k inej.Teraz konečne mám lieky,z ktorých mi nie je zle a dokážem normálne fungovať.Ak nemáš v okolí nikoho kto má skúsenosti s podobnými stavmi a vie ťa podporiť,tak si aspoň dopisuj s nami.Mne osobne to veľmi pomáha.drž sa

agnes

Alternatíva, ďakujem za povzbudivé slová. Snažím sa s tým bojovať, ale niekedy mi to prerastie cez hlavu. Už dlhšiu dobu sledujem viaceré témy, je úžasné, ako si dokážete pomôcť. Ja som sa stále snažila bojovať s tým sama, no asi potrebujem pomoc druhého. Stále sa v tom "plácam" a neviem sa dostať z bludného kruhu. Na terapiu nechodím, psychiater mi iba napíše lieky a mesiac ma nevidí.

Alternativa

Kazdy priebeh choroby dusicky je iny, trva rozne dlho, potrebuje rozne dlhu liecbu. Neboj sa, zvladnes to aj Ty, urcite. A usmej sa, hned bude vsetko krajsie a lepsie. :D :D :D

Alternativa

Urcite informuj svojho lekara. Je to mozne. Staci vymenit za ine AD napr. rovnako z 3. generacie /najnovsej, ucinnej spravidla bez vedlajsich neziaducich ucinkov/ s inou ucinnou latkou, prip. z inej generacie. Ale snaz sa pracovat Ty sama na svojom vylieceni, AD su len pomocnici :D. Napr. v teme Uzkost su uzasne dievcata, da sa od nich vela naucit, aj ked neberieme AD :D.