anketa pre TEBA:)

Príspevok v téme: anketa pre TEBA:)
niekto

rada by som vedela niekolko odpovedi od vas (nas) anorekticiek/bulimiciek, mozno aj preto aby som vedela chapat viac ine dievcata s PPP alebo mozno aj seba a pre porovnanie, ci sa bojime toho isteho vsetky z liecby alebo ako to vlastne je:)

1. coho sa najviac bojis keby si sa odhodlala ist liecit?
2. co si myslis co sa zmeni ked nebudes mat PPP?
3. myslis si ze bez PPP budes stastnejsia? alebo prave naopak?
4. ake mas pocity/myslienky ked ti niekto z okolia povie: "vyzeras dobre"

nasrata nula

evcca,budem to vediet.ked uz nebudem vladat,nebudem vediet ako dalej,alebo na mna pridu "blbe" myslienky.ale teraz nie.chcem schudnut a tam by ma len napchavali...uz som ako take prasa.ale to fakt,vobec nie som vychudnuta ako vy.ja sa strasne prejedam a chcela by som tomu spravit koniec...:(

evcca

nasrata nula, a ako budes vediet, ze je uz krajna situacia? baby s ppp ani toto nevidia realne, aj ked melu z posledneho, tvrdia, ze su okey. co ty na to?

nasrata nula

mis. ja viem,bojovat musim sama.ale do cvokhausu pojdem az v krajnom pripade.mam z toho uz nocne mory:/ a ty teda pojdes?inak drzim ti palce,niekedy mas fakt velku chut sa bit a to je super:)

vrr

misha kebyze byvam dakde pri tebe tak dojdem k tebe a asi ti jednu pridrbem:) by som bola taky tvoj preventivny fackac na prebudenie.

evcca

neviem, ci si pamatas, ale pisali sme si, ked som este studovala v cechach.
ty nechces nic dosiahnut? ved ppp nie je tvoj celozivotny osud, obcas tu babam tak pekne odpises, skus byt na seba lepsia a daj si sancu, oplati sa to, a to ty niekde vo svojej hlbke dusicky vies.