Mozem byt tehotna?

zufala

prosim vas o radu strasne s abojim ...mala som kramy skoncili sa mi a o tyzden neskor som mala oralny sex chlapec sa urobil poutiral sa do vreckovky a ja som si ...dala na klitoris nie do vaginy len na klitak!!mozem byt tehotna?asi nie hejze ale co ked mi tam daco poslo ale on sa poutieral do vreckovky takze ja neviem a bojim sa hrozne prosim o radu prosim:(

medicka85

cau bibush. ak si vynechala 1 tabletku, sanca ze neotehotnies je 95 percent. a ak ti to nevtieklo dnu, tak sa nemusis bat. Postinor ma 75 percentnu ucinnost do 3 dni po styku, ale myslim si, ze ho nepotrebujes.:)

bibush

ahoj.s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk a beriem ant.tabletky.mam ale problem, ze som ich poslednu dobu dost nepravidelne brala, zabudala som a tak. nie som si ista, ci nemozem otehotniet. neurobil sa sice do mna ale na brucho a stieklo mi to ale trocho na pohlavy organ :D. potom sme spolu spali znova ale pre istotu sme to nedokoncili. poradte mi prosim, ci potrebujem tabletku po, ci mozem otehotniet. dakujem :D

miha

dakujem ti za radu a mam nepravidelnu menstruciu a uz odkedy mi mal zacat menzes mam bolesti ako keby som ho mala dostat,ale stale nic ...ja uz newiem co mam robit skusala som aj cervene vino a stale nic dnes to je uz dav tyzdne co mi to meska...ale to mi tak zvykne ale bez bolesti v podbrusku

gabrielik 1

Vypocitavanie neplodnych dni je velmi nepresne a malo spolahlive. Malo by sa doplnat takzvanou hlienovou metodou. A aj to vtedy ak nejae to tehotenstvo nieje ziadna tragedia, napriklad v manzelstve alebo ak dvaja spolu uz ziju.
Radsej sa poistite a pouzivajte aj kondom.

panča

ak mas nepravidelnu menstruaciu, nedaju sa vyratat plodne a neplodne dni

otehotniet si mohla-ale skus nestresovat. Ono zrejme kazda kočka stresuje po prvom raze a menzes meska zo stresu. Drzim paste, nech ti to dobre dopadne a do buducna -premyslajte nad ochranou

miha

dobry den chcem sa len opytat ,ci fakt mozem byt tehotna,ked som mala pohlavny styk so svojim priatelom.??...vyspali sme sa spolu ,vtedy ked som mala plodny den,teda aspon tak mi to vyslo ,ale este mam nepravidelnu menstruaciu...mali sme nechraneny sex,ale on sa do mna neurobil...tak mi prosim vas poradte ....som v strese...spali sme spolu prvy krat

Najčítanejšie články