Ako liecit stratu hlasu?

ahjaj

zápal hlasiviek môže byť silnejší a slabší. Na 3. deň to býva lepšie, pokiaľ si ich nenamáhaš, a takmer normálne sú 8. deň po tom, ako sa zapálili.

Anonym 2

Tiež mi teraz došiel hlas, doktorka mi dala kalciovy sirup ale zatiaľ to nepomáha, už to mám dva dni... Viem, že to ešte nie je dlho ale bojím sa ci sa mi hlas naspäť vráti... Neviem je to také čudné. Neviete náhodou koľko dní trvá aby sa hlas navratil po užívaní kalcioveho sirupu? Ďakujem

radkaP99

zvyčajne ak je to akutne tak sa davjau aj kalciove inekcie myslim...alebo skus klasicky kalciovy sirup, tym nic poldla mna nepokazis ak ti normalny nechuti skus naprikald vanylkovi od genericy nema cukro ani konzervatny :) ale ak nezaberie nic tak isto k lekarovy! zbitocne neroskuj...

Lauris

Ahojte ja mam rovnaký problem tiež som prisla o hlasivky chodim na konzervatórium a hlas potrebujem chodim n odbor herectvo a hlas je PR mna dôležitý a v pondelok mam seminár chcela som sa len opytat kolko stoja calciove injekcie? Keby si chcem dat pichnúť a ako dlho trva kym pocítite uľavu?

toto

Surové vajce nijak neovplyvňujú kvalitu hlasu. Vyhybajte sa orechom, maku, mlieku a cokolade. Hlasivky precistite zjedením jablcka. Kalcium + C ako aj Homeovox a olejový (kacacia mast) su tiez OK.
toto