Ako liecit stratu hlasu?

domishine

ahojte, ja mám už dlhodobo problém s hlasivkami ... veľmi rada spievam ... kedysi som dokázala vyspievať celú stupnicu no teraz mám problém aj s Edur-om. PProsím poraďte mi!! Ak viete o nejakej účinnej metóde ozvite sa mi ma môj mail
domishine@azet.sk a ako predmet uveďte: HLASIVKY
dakujem doda

Petqo

V 4. rocniku na zakladke moja spoluziacka stratila hlas den pred vianocnym vystupenim na ktorom mala spievat a triedna ju vtzedy nutila pit surove vajcia :D nevim ci to pomohlo.. ale mozes skusit :D

bibi

Ahoj sissi, ja som uz tiez mala problem so stratou hlasu a poradila mi raz sestricka v nemocnici, ze nak si kupim Tatransky prieduskovy caj dam do neho lyzicku soli a luhujem tri krat denne. Krasne to uvolni pluca a hlasivky sa ti uz za vecer zacnu vracat ale naozaj je najlepsie vtedy nic nehovorit...

makra

kalciovy sirup pomohol aj mne, ale dolezite je dodorziavat absolutny hlasovy klud, t. j. nerozpravat!!!! kolegovi som 3 dni pisala pracovne ulohy cez chat alebo mailom :) ale velmi mi to prospelo

aaadka

sissi,
ja som tiez mala presne taky isty problem a skusala som vsetko mozne,no najviac mi pomohol kalciovy sirup a aj to tak za 3 dni. Inak na to vazne nic nie je jedine co ti este mozem poradit je nepit velmi studene ani horuce a po dome nos sal nech je hrdlo v telpe, choroba ti zasiahla hlasivky to je tym vsetko.

gama

Prosím Vás aj ja o radu. Od víkendu som bez hlasu, ale inak sa cítim fit.Pracujem na oddelení odbytu a hlas potrebujem skoro tak ako vzduch. Prosím rýchlo pomôžte, ak môžte. Všetkým Vám ďakujem.

damaxy

ja som proti antibiotikový typ,dlho bojujem čajmi zábalmi,vitamínmi,biolampou,ale tento problém s hlasom vždy dokončím antibiotikami.Ale vždy verím že raz vyhrám ja a nie antibiotiká.

Marianka

moja kamaratka mala tiez skuskove obdobie, ked stratila hlas. isla k lekarke, povedala jej, ze co je ma skusky a ze potrebuje pomoc. ona jej pichla jeden Kalcium a dalsi Kalcium jej dala vypit. pomohlo jej to a neviem, ze ci isla potom este na jednu injekciu Kalcia, alebo uz nie. skus sissi, pomoze ti to.