Váha + výška

zuzinka 20

50kilou je krasa:)...a ked ces mat fest peknu postavu a nie rosol, tak si zarad castejsie nejake brusaky do tyzdna...
baby ked mate 13 tak chodte na nejaky aerobik a alebo hlavne radsej neflakajte v skole telecvik...a budete stihle jak lanky..ale i tak ste...a hlavne nad tym tak nerozmyslajte snazte sa byt co najviac s partoiu s ludmi ktorych mate radi a chudnutie pojde samo....ale ked mate 50kil..tak ste krasne:)

RUSH

Ahoy mám 13 rokov a vazím 50 kh a merim 165cm je to v poriadku?niekedy mam také obdobia ze vela jém a inokedy ze zase skoro nic tak neviem cí to je nermalné prosíím nappistemi.

[zruseny3]

prejedacka vracanim neschudnes. maximalne si znicis telo. tak sa skus zatat a vyhladaj odbornika. vela stastia.
:)

stracciatell

Lucia
tolko, aby ti neovisal tuk kade tade;) mozes vazit 55 kil a mat vysportovanu postavu a svaly a tych istych 55 kil a len samy tuk..

greenmint

cesta z prejedania vedie paradoxne len cez jedenie. pravidelne jedenie. mne najviac pomohlo pisat si jedalnicky. zacala som opatrne, ale stalo to za to. a dnes som tu a viem jest vcelku normalne, az na obcasne chaosy ako dnes... ale prejedat sa clovek prestane tak ze musi vyriesit dovod svojho prejedania. a ten je okrem psychologickeho (snazenie sa uspokojit nenaplenene potreby - depresiu) aj fyziologicky - telo vnutorne hladuje a tak prirodzene vysle reakciu nahromadit vyssi prisun latok, lebo sa boji ze ho opat vyradis do stadia "setrenia". takze sa prejedas. aj ked si mozno myslis ze nehladujes,alebo hlad necitis, telo vie ked ma maly prisun kalorii, a tak si popyta viac. tak sa postupne z anorekticiek stavaju bulimicky (teda tie anorekicky ktore nezomru na podvizivu skor ako sa zacnu prejedat). je mi luto ze som tak tvrda, ale je to tazky boj, ktory treba zacat skor nez bude neskoro. skus si zacat pisat jedalnicky, mozno tu zalozim taku temu, lebo vela babam to pomohlo a mozme si radit. pa

prejedackafu

vek-18r
výska-153cm
vaha-cca62kg(som hnusnaa buchtaaa bleee)
miery:96-75-95 no fuuuuuuuuuuuuuuuuuj
a nedokazem sa prestat prezierat,uz rok mam zachvatove prejedanie,snazim sa vracat ale moc sa nedarí inak by som tak nepriberala,este pred pol rokom som mala 48kg,a nedokazem to priberanie zastavit..zachvilu bujem mat 70kg a budem uplne obeezna pomoooc pomoste mi niektoooo:(