Váha + výška

snapy

ja meriam 164 a važim 50kg Je to normalna vaha ? doktorka mi povedala že by som mala pribrať. Ja si však myslim že by som mala ešte schudnuť.Co myslite?

wyllka

dobry den,

rada by som Vas oslovila s prosbou o spolupracu. pracujem na diplomovej praci " Vplyv anorexie a bulimie na kvalitu zivota adolescentnych dievcat" s vyskumom pomocou dotaznika kvality zivota. pomocou neho by som chcela zistit ako sa VY citite a vnimate kvalitu svojho zivota, zdravia, partnerstva a dalsich oblasti v zivote. ake su Vase plany, radosti aj starosti.

bola by som velmi vdacna, ak by ste mi s mojim vyskumom pomohli vyplnenim anonymneho dotaznika (cca 26 otazok) -

Staci si kliknut na tento link a vyplnit dotaznik:

www.iankety.sk

Hotovu pracu som prislubila do kniznice ANABELL, preto dufam, ze bude prinosom, alebo aspon zaujimavym citanim.

vopred dakujem, Dominika B.

D.E.

ja mám 18 a meriam 170 a váha 66. Dám to aspoň na 60. Ale zdravo. 3/4 roka som sa trápila s bulímiou a dala som dole minimum. Viacej pohybu, normálne stravovanie a optimizmus. Toto verím, že stačí. 3týždne som na seba hrdá ako sa mi to darí a ešte viacej budem keď budem mať ako tak dobrú postavu poctivo :)