Ladvinove kamene

dzambica

Chcem vsetkym pomoct a tu vam posielam link kde si mozete objednat caj CHANCA PIEDRA-v preklade DRVIč KAMENOV.Tu je link www.ebay.co.uk
Je to anglicka stranka,ale tento predajca to zasiela aj na Slovensko do celeho sveta lepsie povedane.Je to najrozumnejsia cena ostatni to predavaju drahsie.Je tam 40 sackov vo vnutri.Vcera mi to prave dosiel postou tento caj.Som mlada zena 25 a bol mi najdeni oblickovy kamen tak ho idem hned otestovat.Chuti to ako taky silnejsi PIGI CAJ,je mozne ho osladit medom,alebo cukrom kto by tuto chut nezniesol.Ale da sa to zniest.Pre zdravie hadam spravime vsetko.Takze kupte si ho ak mate zaujem,treba byt len vopred zaregistrovany na PAYPAL a potom vam normalne prejde platba kartou.Drzim vam vsetkym palce.Na Slovenksu som tento caj niekde nemohla najst ani u bylinkarov ani v ziadnej lekarni.

korallina

Ahojte, čítala som váš príspevok, že buscopan pomáha pri akútnych bolestiach, pri obličkovej kolike.. Tak, z vlastnej skúsenosti musím povedať, že ja som aj 2 naraz buscopany vzala pri kolike a vobec mi to nezabralo, ani po hodine a pol ,pri kolike podla mna žiadne lieky nezaberajú, sú slabé,nestačia na kolikové bolesti, mne až len v ambulancii injekcia proti bolesti-voltaren, ktorá bola priamo do žily vstreknutá, až tá mi len pomohla, do 10 min boli preč bolesti. a to som bola v ambulancii v nemocnici vo viedni. A doktorka mi aj predpísala voltaren tablety proti bolesti, ale mi aj sama povedala, že ak by zas nastali len tie silné, akútne, tak možem kedykolvek tam zájsť na tú injekciu-to asi aj ona vedela, že pri akútnej bolesti mi tablety nepomožu. našťastie som ešte v ten den kamen malý vymočila a bolesti pominuli.

korallina

Ahojte, vie mi niekto povedať, či môžem dať na analýzu aj malý kameň o priemer asi 3-4mm? ak áno, kam s tým môžem ísť, k urologovi alebo niekam priamo do laboratoria, kde to robia?

štrkar

Ahojte vie mi niekto poradit kde zozeniem caj z chanca piedra ma tiez ladvinove kamene chcem to vyskusat ci mi to pomoze na tejto stranke som sa docital ze to ma dost dobre ucinky.dik

byľka

Brezové listy napomáhajú v rozpúšťaní obličkových, močových kameňov. Kombinujú sa s púpavovými listami a prasličkou v pomere 1:1. Čaj sa pripraví z 1 PL zmesi 3 - minútovým varom a následne sa lúhuje 15 minút v 2 dcl vody.