Ladvinove kamene

mili1971

ja mam lad.kamene od 18rokov a každý doktor má na to íní názor-málo pohybu,nedostatočný pitný režim,veľa soli atd.

mili1971

ahojte.pozna niekto tieto lieky?buscofan compositum,reducto.mali by pomahať pri obličkovych kameňoch?odpíšte prosím.

RNG

Chancu piedru ma na Slovensku napr cajopvy dom
www.caj.sk
Nie je sice najlacnejsia a caj by mal byt so 6 gramov, varit aspon 10 minut(oni ho nemaju jemne mlety...)a odstat p[rikryty aspon niekolko hodin, zliat,NEFILTROVAT, ochutit a pit pocas celeho dna postupne.
Doba kury je asi 6 tyzdnov.

adriana

ahojte,chcela by som sa spytat ake mate skusenosti s rozbijanim kamenov ultrazvukom a ako sa to vlastne robi je to bolestive?idem zajtra do nemocnice a nemam ponatia co ma caka.velmi sa bojim,napište prosim kto už ma po takomto zakroku

inka

mne rozbijali kamene ultrazvukom.mala som ho dost velky a robil mi poriadne bolesti a zapaly stale.kto to zažil vie o čom je reč.potom rozbijani to vyjde von v moci a neboli to.teraz s auz len bojim aby s ato neopakovalo lebo niekotri tvrdi aze s atie kamene casto tvoria opakovane.

radca

Ladvinove kamene v mladom veku sposobuje nespravne upravena strava. Vapnik sa nachadza v krbi v dvoch stavoch. Rozpusteny a nerozpusteny, Cim je toho nerozpusteneho viac, tym viac sa tvoria kamene. Vplyv na to ma hlavne obsah a kvalita bielkovin v strave, ale aj medostatok niektorych mineralov a vitaminov (napr. horcik, B6 atd...).