Scabies - svrab

Príspevok v téme: Scabies - svrab
bosorka007

RNG - prosim, pomoz mi !po nohach sa mne, manzelovi aj dcere tvorili svrbiace vyrazky. po navsteve 2 lekarov a 6 tyzdnoch nocneho skrabania nam tretia lekarka diagnostikovala scabies, teda svrab. Nechcela som jej verit,sme normalna rodina, ale vysvetlila, ze sa to da chytit aj skusanim odevov v obchodoch. kazala kupit Jacutin, manzelovi aj dcere sa stav zlepsil, aj mne, ale od vcera sa mi vytvorilo na nohach mnoho dalsich vyrazok, teraz ma svri aj pokozka na hlave. mam velmi neprijemny pocit, neexistuje este daky iny sposob, ako sa tejto neprijemnej pliagy zbavit? natierame sa 6 dni. Alebo je to normalna reakcia? Velmi pekne Ta prosim o odpoved ! Dakujem
----------------
Svrab www.zdravie.sk

Súvisiaci obsah

asdf

dobry den, mam podozrenie ze mam svrab (vyrazky, svrbenie-obcas) v utorok som sa natrel infectoscabom, a teraz vikend som v sirovej masti:) no zlepsenie nepocitujem, teraz perem vsetko ozne:) moze to byt aj nieco ine?

bosorka007

Envy, neviem, ci sa k Tebe toto dostane, ale chcem Ti podakovat za radu.Mast som si kupila a vyzera to, ze sa toho svinstva konecne zbavime. Dala som 750 SK za tie mlieka a nepomohli, ta mast ma stala 72 a je fakt dobra. A ani to tak strasne nie je citit. Este raz dakujem !!!!

envy1234

nie je za co, drzim palce, viem, co je to za svinstvo, ja som sa skrabala furt vkuse :-) a tu masticku si radsej dajte na vikend..myslim, ze by ste sa nemali ani sprchovat, skratka si to uz v piatok natriet a potom kazdy den, a v nedelu sa umyt poriadne. malo by to pokapat..

bosorka007

Envy, velmi pekne dakujem za radu, uz tyzden prehladavam celu tuto skvelu stranku, hladam rady podobne postihnutych ludi, ale ver ci nie, nenasla som ani jeden prispevok. Kludne budem smrdiet sirou ako cert, len nech to prejde. Este raz dakujem

envy1234

ahoj, poradim ti- v lekarni si vypytaj na to mast, namiesaju ti ju, je to aj nieco zo siry, asi tri dni sa tym budete musiet natierat, ale prejde to. no a priprav sa na to, ze vam od siry bude smriet cely byt este dlho (najma skrine). my sme tiez normlana rodina, ale chytila to babka, ked bola v nemocnici.. ked nam lekarka povedala, ze je to svrab, mamina sa rozplakala, ze ved my sme cistotni :-)