PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

ethel

naozaj,niekedy sa zabavím:-))) ale samozrejme nemám záujem ťa provokovať...pohoda...ja len tadialto občas preletím:-))A keďže príjmate aj názory iných,tak sa občas aj vyjadrím,čo teba určite teší,však?:-)

ethel

Kosa..ani tento tvoj príspevok sa mi nepáči:-) z toho čo si teraz napísal to chápem tak,že pre lekára a štát je lepšie,keď takýto človek zomrie? hmmm...Ty by si tak uvažoval?Lebo ja NIE!
A vlakové nešťastia-kolko z toho bolo samovrážd? Hmmm?

kosa

nuz a co z tymi ludmi?..
pre system je lepsie ak nebudu, a preto system sa vynachadza vo vyhovorkach co robit aby nerobit...
cim skor budu tito nemocni na druhom podlazi tym lepsie...(dva metre potiazne dva metre osemdesiat v zemi)..
netreba im platit dochodky a netreba vynakladat peniaze na nich...

kosa

ethel,
nikto nevini medicinu, ak mas takyto dojem tak je to mylny dojem.
ani ja ani nikto PRI ZMYSLOCH nevini ani medicinu ani povecme 5000 tonovu elektricku lokomotivu za to ze do dnesnej doby zomrelo uz 85 ludi na kolajnicach(samovrazdov)....na SK
Marta Kubisova spiva:
Casy se mjeni....

ethel

Ahoj Damian..tvoj príspevok beriem:-)Vieš o čom sú dekubity.Žial na SK v nemocniciach nie je dostatok antidekubitových pomôcok a na sestru pripadá napríklad na našom odd.15 pacientov.Z toho je 10 ležiacich.Nemusím ti hovoriť o polohovaní a frekvenciách v polohovaní.Vieš ako to stíham ja?Nestíham,lebo okrem toho musím stihnúť aj podávanie liekov per-os,iv,im,kŕmenie,odsávanie,hydratovanie,....a samozrejme písanie celých litánií o týchto pacientoch (OŠE proces).Na SK je najväčší problém-nedostatok personálu.Dôvody poznáme všetci,možno preto robíš tam kde robíš:-)

ethel

sii-jedno z práv pacienta-vybrať si lekára.Rozumej tomu tak,že pokial máš pocit,že niekto tvoje problémy zanedbáva,neberie vážne alebo ťa rovno odbije-ideš k inému.Môj žalúdok liečili traja gastroenter.a len ten posledný ma vyliečil!Ale nevzdala som sa-hladala som!
A k tvojej susedke-vieš detaily jej ochorenia?Môžeš na 100%povedať,že nezanedbávala kontroly na gyn?Že využila možnosť všetkých vyšetrení(sono,krvné testy..)
A toto aj pre Kosu: aj ja patrím k tým chudiatkam deťom čo zostali po mame s takouto diagnózou!Ale viním z toho dvoch ludí!Moju maminku-lebo zanedbávala gyn vyšetrenia a keď vedela,že nie je niečo v poriadku tak sa bála ísť k lekárovi.A druhý koho viním,bol gynekológ,ktorý jej pri operácii neurobil totálnu hysterektómiu aj s vaječníkmi,lebo ju ako 35 ročnú ženu chcel ešte zachrániť.Keby bol vybral všetko a moja maminka by bola prišla skôr-bola by ešte žila.Ja poznám detaily tohto môjho prípadu,preto neviním medicínu!!!!