PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

damian

Pokial chlapec neopusti nemocnicu, asi sa zdrzim podrobnejsieho opisu. Je to v jeho zaujme. Ako nahle chlapec nemocnicu opusti, napisem vsetko podrobne (pravda bez mena). Napisem to aj tu a aj na stranke www.zdravie.sro.sk (stranka Kampane za pravdu v medicine) Tak teda treba chvilu vydrzat, az rodicia podpisu reverz a vezmu ho domov :-)

alti

Napis pls strucne, aku onkologicku dg ma chlapec /mlady muz/ a co sposobuje zlepsenie jeho zdravotneho stavu. Pre viacerych, co zrusenu temu nesledovali.

damian

Dobra sprava. Dnes sa lekari chlapca, o ktorom som pisal v znicenej teme, znovu vyjadrili, ze sa zotavuje napriek negativnym prognozam, ake ocakavali. :-)

damian

jA VIEM,ORTODOXNA ONKOLOGIA TISKO ROZPRAVA LEN O FUNGALNYCH KOMPLIKACIACH. A preco prave fungalnych? Pretoza ta FUNGA tam stale bola a po chemoterapii je 10 nasobne riziko, ze prave ta funga sa rozsiri a zabije cloveka (co sa stale stava). Takze, stale nam rozpravaju len polovicnu pravdu. Ze profylaxia. Ale, aspon nieco...:-) V metabol medic sa leukemia stale liecila a lieci antimykotikami a lieci sa perfektne.

alti

Uvedeny link je zaujimavy, vdaka. Pri rychlom prebehnuti textu mam pocit, ze ide o zabranenie vaznych komplikacii u onkologickych pacientov, nie o liecbu nadorov. Ale treba si to v klude precitat, kedze English nie je moj materinsky jazyk :D