PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)

Príspevok v téme: PRAVDA O LEUKEMII – MYKOZY (PLIESNE)
damian

PRAVDA O LEUKEMII – PLIESNE

Vyse 20 rokov metabolicka medicina tvrdi, ze pliesne (mykozy) sposobuju nadory, ako aj hlavne leukemiu. Vyse 20 rokov ti rozumnejsi onkologovia podavaju leukemickym pacientom protipliesnove lieky. Tento fakt je natolko zavazny, ze v auguste 2007 boli vydane europske smernice ohladom protipliesnovej a protibakterialnej profylaxie pri liecbe leukemii. :-)

www.ichs.org

Metabolicka medicina odporuca pri leukemii nasledovne:
- bezne antimykotika – lieky (v pokrocilych stadiach)
- vysoke davky vitaminu C
- cesnak
- skorica
- marhulove jadierka (pozor na predavkovanie!)
- ciste drevene uhlie
- astragalus – prirodne antimykotikum
- wormwood – prirodne antimykotikum
- komplex viaminov
- komplax mineralov
- 3 litre cistej, nebublinkovej vody denne
- traviace enzymy
- zvyseny prisun kyslika

ODPORUCA SA OKAMZITE VYLUCIT MLIEKO, HLAVNU POTRAVINU SPOSOBUJUCU LEUKEMIU!

ethel

aj ja plačem...taký je život,niekto to musí aj robiť,niekto o tom len píše ako by sa to malo robiť..ale podstata je tá istá-pomoc človeku ako je v každého silách.Dobrú noc.

myis

nezavidim, musi to byt tazke, myslim hlavne na psychiku, ja by som len plakala tam, keby som videla tych smutnych ludi

myis

diky za rady, si zlata, ja som totizto hrozny hypochonder, vsetkeho sa hned zlaknem a hned si myslim, ze mam raka alebo take hrozne veci.. Inak, co si myslite o akupunkture??

ethel

myslím,že ano.Chrbtica,teda bolesti chrbtice sú väčšinou pichavého charakteru a vystrelujú aj do oblasti akoby srdca a preto si vela ludí mylne myslí,že ide o srdiečko.A nie si sama,vela ludí má tento problém.Trošku si cvič chrbátik,lebo v tehotenstvo-vyššia váha,väčší nápor na chrbticu!

myis

Ethel, to hovoria vsetci :-)) Najviac ma ale desi ten pocit zvierania a bodnutia pri srdci. Myslis, ze aj to je chrbtica? To ma desi najviac, sakra