Hrčka na prsníku!

myshela

Ahojte, mam taky problem, mam hrcku na lavom prsniku, bola som na vysetreni a povedali mi, ze je to uzlina, ktora by mala zmiznut. Presli uz asi 3 mesiace a stale ju mam. Pred menstruaciou sa mi trochu zväcsi a je dost bolestiva. Co by mi tak pomohlo? Dakujem za odpoved :)

Laurina22

Myshela mas na mysli,ze ta bolia prsia?Alebo sa ti pocas ms zduria na slabinach a v prciach?Ja som na to pouzivala Mastodynon ale ten nezabral-avsak vraj zabera(len mne nie:-//) no a Aulin ked ma velmi boleli prsia(i ked Aulin na to nie je) ale mne zabral.

Tak vyskusaj naprv ten Mastodynon stoji cca 10 €

mayusik

Jaj, dobre ze hovoris za to rozpustenie tak sa ho skusim na to opytat ked pojdem najblizsie.
A co ti povedal ze sa to moze este vratit?

Laurina22

Nie jasne ze nemam doky mi to rozpustil hormonmy(ale uz si nazov nepamatam) a ti poviem,ze mi z toho bolo riadne zle.

Ale zmizla.

Na kontrolne sono ale choidt musim vidis hned sa idem objednat....

Ja mam problem s uzlinami takze ja mam napr.pred menzesom velmi bolestive a zdurene prsia....

mayusik

Waw tak to je dost velka a stale ju tam mas?

Ten lekar pri ktorom som bola na to sono mi povedal, ze to co ma boli jeho netrapi, skor to co je tam bez naznakov... ze to je viac nebezpecne...

Laurina22

Ano ja som mala zdurenu mliecnu zlazu,potom mi nasli citujem "neznamy utvar" benigny - a odvtedy chodim kazdeho pol roka na sono

Ale ja som si nasla hrcu sama - hrcu,pretoze bola velkosti sllivky a neskutocne to bolelo