Hrčka na prsníku!

suzi663

U doktora som už bola! Vyšetril ma a povedal,že podľa neho to nič nieje.. Objednal ma aj tak na ultrazvuk. Bola som objednaná na 23. októbra..ale keďže sa to ráta podľa menzesu,tak som tam nemohla ísť. Nový dátum mi dali na 10.12. Tak teraz dúfam,že mi to už konečne vynde. Tak potom uvidím,že čo to bude. Či nič, lebo to bude niečo Vážne... dúfam,že všetko dobre dopadne.... Je to fakt hroné myslieť na to každý deň...

silviia

objednaj sa na vysetrenie specialnym radiometrom. je zdravotne neskodne, a bez rtg ziarenia a nahradzuje mamograf

POLYOXIDONIUM

Imunomodulátor Polyoxidonium používaný v našom centre patrí medzi syntetické imunopreparáty. Svojim účinkom stimuluje kooperáciu a aktivitu buniek zodpovedných za ničenie nádorových buniek a to hlavne T-lymfocytov a NK-killerov.

Preparát sa používa v kombinácií s klasickými metódami terapie nádorov, kde redukuje v značnej miere vedľajšie účinky týchto liečebných postupov:
- pri chirurgickom zákroku je dôležitá eliminácia imunosupresívneho stresu, infekcie a eliminácia tzv. zabudnutých nádorových buniek
- pri rádioterapii je dôležitá eliminácia voľných radikálov, t.j. zabránenie vzniku patológie voľnoradikálových reakcií
- pri chemoterapii je to predovšetkým detoxikačný účinnok preparátu Polyoxidonia.

Preparát Polyoxidonium sa môže používať aj v procese monoterapie nádorov hlavne u pacientov, ktorí odmietajú klasické metódy a postupy liečby nádorov.

Samotný preparát je prakticky neškodný pre pacienta a jeho dlhodobé používanie nepreukázalo žiadne vedľajšie účinky na organizmus človeka. Viac informácií o preparáte čitateľ nájde na www.polyoxidonium.sk

likan

tak z tým by som naozaj nečakal. moja kamarátka si našla hrčku na prsníku pred rokom, ešte sme si z toho robili srandu a teraz už nieje medzi nami. Okamžite chod k lekárovy, daj si spraviť aj kompletný krvný obraz, sonografiu.

maryanne

Suzi žiadna panika, hlavne sa nestresuj popredku, tiež mám hrčku-nejaké hypechogénne ložisko či čo, ale doktor mi povedal, že s tým zatial nič netreba riešiť, zo začiatku som bola tiež z toho naplašená, takže vôbec nemusí ísť o nič vážne ani v tvojom prípade

mathilde

rng keby som toto v tej dobe vedela... lekar mi povedal, ze sa mi to moze vratit do 3 az 5 rokov, s tym ze ked otehotniem, znizuje sa pravdepodobnost, ze sa to vrati. dalej, ze to je hormonalneho povodu - hormonalna nerovnovaha.

RNG

Tukova hrcka sa da odstranit pouzivanim lecitinu(2 krat do tyzdna plna lyzica lecitinu, najlepsie rozvarit v polievke alebo omacke).
Hormonalne hrcky mozno odstranit pouzitim jodu(jodova tinktura na brucho alebo jedenim morskych: kelp a spirulina), alebo doplnkom prirodzenych hormonov(mexicky yam alebo este lepsie progesteronovy krem)

suzi663

Tak to si musím počkať. Dúfam,že mi to už konečne vynde, lebo ak nie,tak sa asi zblaznim.. Lebo nemyslieť na to - tak to sa veľmi nedá.....

mathilde

ultrazvuk vyzerá tak, ze ti potrie to miesto, ktore vysetruje nejakym gelom a chodi s tym po natretej ploche - nebolestive. ja som mala hrcku tiez ale tukoveho povodu. nebolelo ma to, akurat mi povedali, ze vybrat sa to musi, tak vybrali... teraz je to ok, ale vraj sa mi to tiez moze vratit do 5 rokov. :( pockaj si na vysledky, viem ze to nie je lahke nemysliet na to stale. vsetko dobre

tinka693

Myslim, ze veronikah ma pravdu, ja mam presne ten isty problem, pred 3 rokim som si nasla hrcku, pochodila som po onkologii, verte mi, ze som bola vyplasena. Tiez mi povedali, ze je to uzlinka, odporucili dat vybrat, ale zaroven povedali, ze to vzniklo z hormonalnej nerovnovahy a tak sa moze stat, ze po vybrati by mi narastla dalsia. Tak som to radsej nechala tak. Zvykne ma to pobolievat, najma pred kramami, ale inak je to ok. Myslim suzi, ze sa nemas coho obavat, hlavne si to pekne dories s lekarmi, ak to bude uzlinka, nemaj z nicoho strach.