Hrčka na prsníku!

mayusik

Tak tento je sukromna ambulancia aj naposledy mi to len na moje poziadanie.

Len proste chcem vediet preco sa to zvacsje. Moze to byt sposobene vacsou fyzickou zatazou? ci hlupa otazka??

maruska123

nie nemam, ale to neznamena, ze doktor ti hned urobi sono, ked si zmyslis...mozno ti povie ze to nic nie je ani nebude a koniec diskusie

mayusik

Cosi ved uz nespim po nocich co ma to prenasleduje...
Musim vediet podla sona ci je to ok alebo sa to zhorsuje.

Mas s tym skusenosti aby to menilo tvar, velkost?

mayusik

No ved hej ale sa k tomu nevyjadril, ale aj tak sa objednam este pred Vianocami na kontrolu, lebo som nespokojna, ze to meni... :(

Len som chcela vediet ci ma niekto skusenosti s tym aby sa zhruba po pol roku zmenil stav a to k horsiemu ?

maruska123

to ti mal povedat lekar, ako casto

ak ti povedal, ze to nie je nic vazne, tak asi na to vysetrenie chodit tak casto nemusis a asi nevadi, ze sa to zvacsilo, kedze to nepredstavuje hrozbu

mayusik

ahojte, zasa otvaram tuto temu...
chcela by som sa opytat, bola som na sono lekar povedal ze ta hrcka na prsniku je ok. ze to nie je nic vazne, ja som si ju dovtedy sama nahmatat nevedela.

Teraz som ju nasla a je urcite vacsia.

Chcem sa preto opytat, ci je mozne aby sa z tych neskodnych uzlin a hrciek vyklulo nieco vazne?
a ak tam mam hrcku ako casto by som mala ist na preventivne vysetrenie?

vdaka

svet21

Patuska13.Neváhaj a navštív lekára hneď.Nemusí to byť vážne a môže,spraví Ti sono a bude vedieť ako ďalej.Nikto Ťa nebude operovať,pokiaľ to naozaj nebude nutné.Choď čo najskôr,neodkladaj návštevu a neboj sa,všetko sa dá zvládnuť.Držím palce.

Patuska13

Ahojte,nasla som si hrcku v pravom prsniku je dost velka a strasne ma boli, aj na dotyk. Bojim sa ist k lekarke, ze mi zisti nieco viac. Moze to byt len cysta, da sa to aj inak odstranit nez len operacne, laserom?? Dakujem