Zapcha - babske rady proti nej

pisticka

Caves, mam dlhodobejsie problemy so zapchou a vyskusala som uz kadeco a nejak mi nic nepomaha. Skusala som uz pit rozne caje a kvapky na prirodnej baze, ale vsetko bolo take kratkodobe a stale sa mi zapcha po case vracala. Vedeli by ste mi este nieco ine poradit, co vam pomohlo? Najradsej by som bola, keby sa mi ta zapcha uz nevratila, lebo je to na nervy.

Silvinecek

To nie je zly napad Anetka, mat to doma pre istotu. U nas ma kazdy casto nejake traviace problemy, takze sa to vyuzije si myslim. Ved uz som si jedno to velke 250g balenie aj objednala, zajtra by malo dorazit. Dufam, ze bude mat dlhsiu zaruku.

anetta1000

Klamira ok, ako si sa rozhodla, tak sprav :) Budem myslieť na teba, aby ti vláknina čím skôr zaúčinkovala :)

Silvinecek aj preventivne to mozes brat a mozes to mat aj doma, ak by si to nahodou niekedy potrebovala, tak to najdes a nemusis utekat do lekarne. Zarucna doba je rozna, to si musis na baleni pozriet ale maju ju dlhsiu.

klamira

Hej hej to mi je jasne, ale tak nevadi, skusim najskor to mensie a ked to bude fungovat, tak si kupim aj vacsie. Len nech to zaberie. Pojdem si ho teda zajtra z prace kupit. Drzte palce

anetta1000

Klamira jasné, že ju kúpiš aj v lekárni. A balenie majú aj menšie, 125g, to je aj lacnejšie. Keď to chceš najprv vyskúšať, tak si kľudne kúp to malé, ale to sa menej oplatí ako toto veľké. Ale je to na tebe, ako sa rozhodneš :)

klamira

Akurat som sa vas chcela opytat na to, ci ju kupim aj v lekarni :) A maju prosim ta aj mensie balenie, na zaciatok ak by mi to nepasovalo?

anetta1000

Ema do 18€ ma stála vláknina ale to väčšie 250g balenie. Presnú cenu si nepamätám a blok som už vyhodila.