Zapcha - babske rady proti nej

annninka

S ňou mám teraz čerstvo skúsenosť a potvrdzujem teda, že vláknina je tak takéto problémy fakt super riešenie. Akože už ju budem mávať doma, rovnako ako aj tabletky na bolesť. Lepšie ako potom behať a zháňať v hodine dvanástej.

Jausik

Ja zase Radim vlákninu a myslím je to tu niekto spomínal, napríklad optifibre. Lepšie dlhodobo si pomáhať ako potom zháňať rýchlo niečo keď je už zle

anetta1000

Pokiaľ to nejde inak, tak rozhodne treba navštíviť lekára a riešiť zdravotný stav pod dohľadom. Myslím si ale, že v mnohých prípadoch chodia ľudia po lekároch zbytočne a tým strácajú nielen svoj ale aj ich čas. Však na začiatok nie je na škodu skúsiť sa takto poinformovať a vyskúšať aj nejaké alternatívy. Obzvlášť, keď ide o prírodné produkty ako je aj spomínaná Optifibre, tým sa nedá nič pokaziť :)

Adamcova

V dôsledku toho som vyriešila svoj problém s pomocou lekárov. Bolo mi odporúčané podstúpiť diagnózu tu doktorpro.sk a teraz sa citim oveľa lepší, ukázalo sa, že existujú problémy ale vďaka tearz som spokojná :)

annninka

IvcaP pravdaze, uz mam vlakninu doma a uz je patricne otestovana a nie len mnou. Hovorila som o nej mamine a sa jej to asi nejak zalubilo, lebo ked odchadzala, tak si z nej odsypala, ze si ju berie domov, aby tiez skusila. Takze u nas myslim, ze celkom zozala uspech.

valinka

IvcaP no máš pravdu, to bude asi jednoduchšie riešenie ako to takto vypisovať. Skúsim si nejak vytlačiť toto dávkovanie, čo majú na tej stránke a to jej k tomu tiež dám pre istotu a rovno si to aj ja zase pripnem na chladničku, ale už pre istotu, tak trochu vyššie, aby to nedočiahli :D

anetta1000

Adamcova pozri nižšie, čo spomínala valinka jednu vlákninu. Ale nie sú to tablety, ako si písala, je to prášok. To je podľa mňa ešte lepšie, lebo si to vieš zamiešať aj do hocijakého nápoja alebo aj do jedla kľudne.

Adamcova

a či mate nejake tablety ale bez lekárskeho predpisu? Používam vela mliečnych výrobkov, ale to nerieši môj problém. Len robi horšie

freduska55

Lienerka55 tak to je potom super, ze ti zabera. Ja som to mala tak nejak v hlave zafixovane, ze pomaha pri takych tych inych zaludocnych problemoch. Vies, ze nieco pojes, alebo chytis nejaky virus alebo tak. Ale zrejme je vlastne jedno, kde sa skryva povod tych tazkosti.