Zapcha - babske rady proti nej

ivcaP

Valinka ono ale nie je take jednuche rozpisat sem to davkovanie. Chcela som ti sem pridat obrazok, kde to je rozpisane, ale nejak mi to nechce pridat. Tak skusim aspon tak v strucnosti. Je rozdiel, ci ju uzivas, ked ta trapi zapcha alebo hnacka, v tom sa odlisuje to davkovanie. Akoze ani nie v mnozstve, to je rovnake, odporuca sa uzivat jedna odmerka. Len potom je rozdiel v tom, ze ci rano, na obed alebo vecer a aj dnoch, ze kolko dni ju treba v aky cas uzivat. Skus si to dat vyhladat, daj do Google nazov a k tomu pripis davkovanie a na stranke Nestle si to otvor, tam je to velmi pekne prehladne spravene.

valinka

Mohli by ste mi poslať alebo hoc aj sem napísať, že aké dávkovanie má Optifibre. Mala som to pripnuté na chladničke, ale nejak sa neviem k tomu dopátrať. Neviem, či mi to decká niekam odpásli, alebo som to nechtiac vyhodila. Chcela som ju požičať susede a rovno jej aj to dávkovanie dať k tomu, aby vedela ako ju treba užívať.

lienerka55

freduska55 to si nemyslim, ja som to akoze aj spominala dr, ked som tam bola ohladne niecoho ineho ale a ze to skor vyzera na stres, ze ked je nieco vacsie, tak sa to u mna takymto sposobom prejavuje. kazdy mame vtedy nieco, no a u mna je to takto. tak jasne, co sa tych ucinkov tyka, tak super, uplne paradne mi vyhovuje asi vo vsetkych ohladoch.

ivcaP

Annninka uz ju mas aj doma? Aj si ju skusala? Som zvedava, co povies. Akoze ja mam len dobre skusenosti. Neverila som tomu, ze ju nebude citit. Lebo vsak popisu kadeco, nie? Tak reku aspon do caju som ju vyskusala, ze nech to nie je taky sok, ak tam bude nejaka divna pachut. Ale parada, dobre sa rozpustila a nebolo ani poznat, ze v caji je nieco navyse.

annninka

Veď to je aj taký hlavný dôvod, prečo som začala uprednostňovať takéto nakupovanie. Vieš čo, ja som objednala to väčšie balenie rovno. Však na škodu to nebude a záruka tam je tiež, tak to sa nebojím, že by sa skazilo. Skôr si myslím, že budem musieť ešte aj dokupovať.

pisticka

Ja som mala praveze pocit, ze vdaka tej vlaknine sa mi to ako keby polepsilo. Tak ono asi vlastne aj ano, kedze sa mi to ozvalo az po takejto dobe. Predtym to bolo castejsie. Takze uzivanie vyznam malo, by som to zhodnotila. Vies co, spominala som to moje lekarke, ale samozrejme sa mi nedostalo nejakej adekvatnej odpovede, tak som to prestala riesit. Pomaham si aspon takymito sposobmi.

freduska55

Lienerka55 tak to je dost dlha doba, aby si vedela uz posudit jej ucinky si myslim. A aj vies, preco mavas taketo problemy? Ci si to blizsie neskumala. Aby za tym nedajboze nebolo nieco vaznejsieho.

ivcaP

Su dve na vyber, ako som ti aj predtym uz spominala. Jedno je 125 a druhe 250 gramove. Je na tebe, pre ktore sa rozhodnes. Ja som na skusku to mensie. Vsak ked nepoznam, nebudem hned vo velkom nakupovat. Ale na dalsi raz uz potom to vacsie, ked sa mi osvedcila. Co sa tyka toho objednania, tak to vies tiez samozrejme aj online. Vsak je teraz taka doba, ze uz asi ozaj vsetko vies aj takymto sposobom nakupit.

lienerka55

freduska55 poznam ju uz dlhsie, akoze ze ju evidujem. prvy raz som ju mala nejak zaciatkom roka teraz. takze uz je to celkom dost. ale tak to ju neuzivam nejak pravidelne alebo casto. to si musim zaklopat, ze casto ma taketo problemy netrapia. ale zase ked uz, tak uz poriadne. vtedy som rada, ze som si zvykla mavat ju doma.