Palcovanie - bolelo ma to!

Heinz-klátil

Moj chalan ma chcel 1X palcovat,ale mna to bolelo... neviete preco?

óóó bože tragédia... No a čo si decko nemas skusenosti tak pakuj volade daleko! Inak tato tema je stará jak prezidentove ponožky tak ju tu nevytahujte

MimS

ahojte mám problém môžem byť tehotná ak nemá pretrhnutú panenskú blanu spala som so svojím priateľom ale nikdy ma to nebolelo a ani som nikdy nemala krv na nohavičkách prosím radu

hegedúš

krvacas preto ze sa spravate jak nepricetni pokial by to robil s citom tak urcite nekrvacas ked uz niesi panna alebo prave ti nepretrhol blanu

fuck

ahojte nemohli by ste mi odpovedat na jednu otazku ? .. stalo sa mi ze ked ma priatel palcoval neskutocne som krvacala mala som cele nohavicky aj nohavice krvave .. mala som už sex aj niekolko krat som bola palcnuta a teraz toto .. cim to je ? diky moc

martin,

Lili7, pockaj, pozriem sa do svojej vesteckej gule :D co myslis , ako mame my vediet ci budes krvacat? mohol ta len poskrabat, alebo ti mohol blanu natrhnut, mozno ti ju uplne pretrhol...

Lili77777

no som panna a priatel ma vypalcoval..den potom som slabucko krvacala a tiez na druhy den..je mozne ze mi pretrhol panensku blanu? Budem krvacat pri pohlavnou styku?

niekto

bernetingis nemas co robit ked sem pises hovadiny a este kontrolujes gramatiku v sexuologickom fore ?

pre informaciu panenska blana nemusi mat viacero otvorov moze mat jeden maly a ak sa nemylim tak nemusi mat vobec v takom pripade moze ale byt potrebny chirurgicky zakrok