Palcovanie - bolelo ma to!

bernetingis

panenska blana ma viacero otvorov,to vam povie kazdy lekar,myslite ze ako vysetruje lekar dievca ktra je pannou??odpovedzte si.tym si myslim,ze su tieto debaty vyriesene

sice

mi s priatelom to skusame stale ale nejde to vzdi skoncime pri sexe neviete ako mame prestat bit taky vasnivyy viete ono sa to raz stalo a zmeskali sme do prace

XXX_LLL

Takze pekne po poriadku :)
Palcovanie, ci prstovanie...Hm...Ja nechapem co tu stale riesite...
Pochopte jedno.Nemozte z toho otehotniet (nie je tam pohlavny akt!!!) A ak by mal nejaku sprmiu/ie na rukach do 2-3 sekund skape :D A tym ze je na rukach straca schopnost oplodnit vajicko...Takze ziaden strach baby, ok?:)
Dalsiou otazkou ktorou ste sa trapili, ci sa moze pretrhnut panenska blana...Jasne, ze moze...Aj pri sporte, alebo palcovani...Ved a nemate to jedno? Sice niekomu praskne az pri porode, niekomu vobec.Kazda sme ina a kazda sme tym vynimocna :-)...To je u kazdeho individualne..
A co sa stale bojite, ze to boli?...Ved sak a co chcete? Mna to tiez bolelo a zijem...Kazda si to musi pretrpiet...Aj ked zase to je u kazdeho individualne, chapete?
A to krvacanie?
---INDIVIDUALNE!!! :)
Ked sa tak strasne bojite toho, ze budete krvacat, vypalcujte sa doma...Samy...No, spokojné?:)
Takže baby NO STRESS !!! :) Proste neda sa tu poradit, musite to zazit...