Palcovanie - bolelo ma to!

KačičQa

Ahojte, chcela by som sa opýtať, keď ma chalan vypalcoval a ja som mala hneď potom taký hnedastý výtok, a bolelo ma to, je to normálne?

:D

priateľ ma prstoval a bolo to skvele aj ked to trosku bolelo ale to sa vsetko dalo vydrzat na druhy den to bolo tiez skvele a dalsi ani nevravim ale tiez to bolelo sice trosku menej ale bolelo :D neviem preco...a najlepsie to bolo ked zrychlil a poriadne dosiahla som uzasny orgazmus vtedy ma to nebolelo len vzrusilo haluz :D ale ked si vyberal rucku trosku zabolelo opet cudne.. neviem teda ci mi pretrhol blanu ale krv som nemala tak som mimo trosku teraz

hmmmmmmm

ešte jej materske mlieko tečie po brade panhartovi a ona sem napiše , že priatel ju chcel "palcnut" to su tie dnešne deti -zanedbana vychova.. potom , že v dospelosti su z nich kurvy

hmmmmmmm

chodte do pice s tym vasim palcovanim.. to co je za primitivny vyraz vy retardovane deti, chodte radšej na preliezky a nie skušat veci , ktore robia dospely a potom sa tu vypytovat primitivne otazky.. človek z toho normalne dostava zachvat zúrivosti

:-/

tiez ma palcovali a pred tym sa robil on ..asi mal od toho ruky..a tak ma siel palcovat..mozem z thoo otniet?ked mal od toho svojho ruky??prosim poradte mi...

djmixo

Nechty, bol moc dravy, nebola si uvolnena, tvoj priatel to nevie a robi to zle, ukaz mu to ty rukou drziacou jeho ruku ako je to prijemne. Ked sa hambis, naco to vlastne robis ?

MRC

AdamKrt máš 100 bodov pridávam sa aj ja k tomu telefonátu tam sa všetko vyrieši neboj len zavolaj a bude všetko OK

AdamKrt

smejQo17:

hmm, tak to je vazny problem a vyzaduje odborne riesenie.

Divim sa, ze o tom Tvoj priatel nevie, alebo to ignoruje. No nic, zober si telefon, alebo mobil a zavolaj na linku 112. Presne im popises problem, povies, kolko mas rokov. Presne ako si ho tu napisala a das im adresu Tvojho priatela. Neboj sa, oni to vybavia tak, ako to ma po spravnosti byt a ver tomu, ze ziadne bolestive palcovanie s priatelom uz nebudes mat.

smejQo17

Noo ja by som sa chcela spítať na 2 otázky tak 1. otazka je že čii too boli ked mi dakto palcuje a 2. otazka je že čii je prirodzene že že sa bojim toho ja mam 14 a mooj priateľ ma 21 rokof prosim pomožte mi s tim veľmi sa toho bojim !!:-)