Palcovanie - bolelo ma to!

aluska

cudneee dalsi odbornik sa ozval...to je krcok maternice ty trubka!!a tvoja frajerka ma mikozu..len ju prstuj dalej aspon jej privodis zapal!vy by ste sa mali hrat na piesku a nie sexovat...

aluska

ja neodpovedam odveci...ja ti hovorim ze si nezrela...a ked to chces polopate-tak ten vzduch je asi tym ze s vlhka preboha a este ti tam aj vhana vzduch..asi preto ten mlaskot, nie?...uz si stastna?mozes dobre spavat teraz?a to ze si nezrela za tym si stojim staci ked vidim jak pises (napr tHak)
a ta veta ze: myslim si ze to vychadza z mojej vaginy..to ma dostalo...ty si to myslis?a z kade inde by ti to vychadzalo?z brucha?tak mi nehovor ze som odveci, jediny, kto je tu odveci si ty so svojimi VELKYMI znalostami

jahoda11

cudneeeee-------tvoja priatelka ma mikozu pravdepodobne.nech ide lekarovi,a ty jej daj pokoj nepchaj jej tam nič!a 16 ročnej by si tam už duplom nemal čo pchat!!!!inak dobre sa bavim na tom vyraze že "palcovanie"...bože jake detske a trapne vyrazy ...no ja mam dost

HANBLIVA

Akoze aluska fakt vtipne clovek sa tu nieco pyta a ty odpovies odveci...ze s amam zamysliet nieje to normlany zvuk ale hlasny xcem vediet ci to kazdy tjaka kzoe ma joj

cudneeee

NO TAKZE JA BY SOM SA CHCELA OPYTAT 2 OTAZKY KED PRSTUJEM SVOJU FRAJERKU KTORA MA 16 ROKOV A JE PANNA THAK MAM NA RUKACH TEDA PRSTOCH THAKE BIELE CIASTOCKY AJ SPOLU S TYM VYTOKOM..A NEVIETE CO TO JE..ESTE SA MI PRIZNALA ZE V POSLEDNOM CASE JU SVRBI?? MOZEM JU AJ NADALEJ PRSTOVAT?? ALEBO CO TO JE...A TA DRUHA OTAZKA JE ZE KED JU PRSTUJEM UPLNE UPLNE HLBOKO THAK NARAZAM S JEDNYM PRSTOM NA NEJAKU STENU ALEBO TO JE AKO GULA THAKE HRUBE AMSIVNE PROSTE NEVEIMN CO TO JE... A DALEJ KED POSUNIEM PALEC MYSLISM SMEROM DOPARAVA THAK UZ THAM JE THAKY MALICKY OTVOR THA HRUBA STENA JE PANENSKA BLANA??LEBPO MNE SA NEZDA LEBO TO JE VELMI HRUBE... A THAKE NO JAKEBY ZE JEDNA POLOVICA JE ZATARSAENA A DRUHA POOTVORENA AKO ZASYPANY TUNEL XAPETE?? PROSIM RADU CHALNOV ALEBO DEIVCATAA PLS PLS:)) DAKUJEM VOPRED

hahahahaha

Odkaz frajerovy ze je na case ostrihat nechty a mozno keby tam strcil malicek a ne palec by ta to tak nebolelo xD