Detoxikácia - čistenie pečene + diéta

Pilotík

Na zdravej pečeni nájdeš odskúšaný systém ako treba užívať pestrec a kmín a jedz viacej zeleniny a ovocia.Mám to za sebou a funguje to aj v mojom okolí.
Jednoduché a účinné.

Ivka 1

Veľmi dobrá a účinná je detoxikácia organizmu pomocou kombinácie : čaju Forever Aloe Blossom Herbal Tea , Aloe Vera Gel + dlhodobo včelí peľ .

P&S

Detoxikovať nestačí,pečeň sa znova upchá tukmi za veľmi krátky čas.Je nutné zároveň aj regenerovať pečeň-respektíve pečeňovú membránu,abysa pečeň znova neupchala tukmi.Robí sa to pomocou pestrec.sk

RNG

dr Bergson pouzival aj ovela vyssie davky, nez 900 mg, v pripade otravy muchotravkami (muskarin)pouzival davky 2800 az 3500 mg bez problemov. a zachranil ludi, co mali sancu vyse 95% zomrietna tento jed.
Pozri na
www.health24.com
kde odporucaju 3 x 2 tabletky bezne.

zuzanalc

Zdravíčko, čítam tu dookola o protokole dr Brgsona, hodlám sa do toho pustiť. Len by ma zaujímala tá 900mg-ová dávka silymarínu, v lekárni som dostala krabičku od Generica len s 140mg,píše sa na nej odpor. dávkovanie 1 tableta, môžem hodiť do seba 6 kusov? Nerada by som potom riešila predávkovanie či iné ťažkosti. Bude to OK ? A ako dlho by mala taká jedna kúra asi trvať? Za odpovede vopred ďakujem :)

dany qs

Balancer - výborný svojim zložením. Obsahuje chlorelu, mlieko ostropestreca mariánskeho, koreň púpavy, kyselinu alfalipoovú - silný antioxidant, + ... koncentrovaný protykin - dôvod známych pozitívnych účinkov červeného vína, stiahni si leták k prípravku na -odkaz odstránený- ešte by som kombinoval s LKVB6 a Betavitalom - silne očisťujúci pečeň aj celý organizmus.

Ivka 1

Včelí peľ z rastlín v nezamorených oblastiach je výborný na regeneráciu pečene a ťažkosti s tým spojené.

VČELÍ PEĽ – mimoriadny dar prírody

Rastlinný peľ (veľkosť 2,5 – 250 mikrometrov) priľne na telíčko včely a tá pomocou nektáru a výlučkov svojich žliaz formuje hrudky s veľkosťou 1,5 – 2,5 mm. Tieto hrudky obsahujú vyše milióna zrniek rastlinného peľu.
Včelí peľ je ideálna potrava nielen pre včely, ale i pre ľudí. Sú v ňom obsiahnuté všetky látky potrebné k životu.
Obsahuje : bielkoviny (20-49%), amidy (dusíkaté deriváty org. kyselín tvoriace napr. základ bielkovín), aminokyseliny, jednoduché a zložité cukry (25-48%), tuky (2,7-14%), ktoré pozostávajú v 43% z 3 najhodnotnejších esenciálnych mastných kyselín, hormóny, enzýmy, koenzýmy, vitamíny (provitamín A,B1,B2,B3,B6,B9,B12,kyselinu pantoténovú, biotín, cholín, inostol, C,D,E,K,rutín), minerálne látky (Vápnik, fosfor, draslík, síra, sodík, chlór, horčík, železo, mangán, meď, jód, zinok, kremík, molybdén, bór, titán, selén)
Použitie: - pri zvýšenej fyzickej a psychickej námahe, zvyšuje energiu a vitalitu
- ako prevencia, pretože zlepšuje efektívnosť imunitného a nervového systému
- pomáha pri trávení a metabolizme tukov
- je silný zneškodňovateľ jedov
- spomaľuje procesy starnutia
- pomáha pri pooperačných stavoch, rekonvalescencii
- nechutenstve a úbytku hmotnosti, poruchách telesného i psychického vývoja,
- zlepšuje efektívnosť imunitného systému, pomáha pri trávení a metabolizme tukov
- pri srdcovo-cievnych ochoreniach, pri cukrovke, málokrvnosti
- zápche, žalúdočných problémoch, ochoreniach čriev, pečene, žlčníka,
- ochorení prostaty, poruchách mužskej potencie,
- ochoreniach kože, kĺbov, očí,
- pri poruchách spánku, depresiách vďaka bohatému obsahu zinku a B6,
- pri chronickom alkoholizme,
- pri onkologických ochoreniach (zmierňuje účinky ionizujúceho žiarenia),
- pri alergiách ( dobre zneškodňuje jedy a obsahuje látku – guercetín- ktorá brzdí uvoľňovanie histamínu z tzv. žírnych buniek- to spôsobuje opuchy, rozšírenie ciev, pokles krvného tlaku a iné), Zlepšuje dýchanie pri sennej nádche, astme apod.(desenzibiluje organizmus)
- zlepšuje funkciu nedostatočne pracujúcej obličky,
- môže ovplyvniť činnosť štítnej žľazy,
- môže pomôcť (nie vždy došlo k výraznému zníženiu) pri znížení hodnoty triglyceridov (neutrálne tuky) v krvi a vysokej hodnoty cholesterolu
Je potrebné rozlišovať včelí peľ od rastlinného, ktorý spôsobuje pollinózu (sennú nádchu). Toto neplatí pre včelí peľ, pretože zrnka sú veľké na to, aby ich človek vdýchol a rastlinný peľ je v nich pozliepaný a obalený, takže sa nedostane do styku zo sliznicou. Ale aj v.p. môže vyvolať alergickú reakciu, ale nie mechanizmom, aký vzniká pri pollinóze.
TEST NA ALERGICKÚ REAKCIU: zje sa malé množstvo v.p. a sleduje sa, či približne do pol hodiny nedôjde k nejakým kožným prejavom, bolestiam hlavy, alebo k výraznému zvýšeniu frekvencie tepu. Niekedy môže spôsobovať nafukovanie, preháňanie- vtedy znížiť dávku (neužívať nalačno, ale po jedle.)

m.

gloria:tak ja som si ho pomlela, zmiešala s medom a dala do malej nádoby, teraz si dávam po lyžičke.Ale to sa predsa nedá dlho žuť, to sa rozpadá. Alwe nechutí zle, vďaka za tip

RNG

Standardizovane vytazky(tj vytazky s presnym mnozstvom aktivnej latky) v tomto pripade sylimarinu su spolahlivejsie.
Naviac na pecen treba aj antioxidanty, hlavne alfa lipoicku kyselinu(200mg) a selen(200-400mcg)