Väcsie prsia

vansi

tak nie aby ste boli rady ze mate daktore dvojky..este sa stazujete...a ti co nemaju ani ejdnotky a maju 20-21 rokov maju povedat co?

jojo44

Pocul som ze na rast prs pomaha pit cierne pivo,a kozie mlieko.Tvrdila to jedna prsnata modelka.... Potom potvrdte ci funguje.

----

kamos, mozno keby si ty nebol mentalne zaostaly, tak by si si aj vsimol, ze tu temu zalozila takmer pred dvoma rokmi... cize tvoj prispevok je dost odveci.

miciii

prosim ozvy sa ta ajajajajaj ja mam 16 a mam dvojky ale chcem trojky aspon lenze teraz chcem schudnut a ked schudnem budem mat jednotky a tak neviem co mam robit a bojim sa ze mi uz nenarastu tebe v kolkych zacali rast prosim odpis

suns

alina - myslela som to tak, ako som to napisala, nech prezradi, ako treba masirovat.. preco sa do mna navazas?? ked si to zle pochopila, za to ja nemozem.. nemyslela som to ironicky! A mimochodom pod tymto nickom pisem uz minimalne pol roka.. nie som registrovana, ale som to len a len ja.. radsej sa zamysli nad svojim slovnikom...

kamos

Bra,

o kozach a ako ich zvacsit je tu uz asi 10000 prispevkov v roznych temach. Skus si ich precitat, ak to dokazes. Inak to vypada, ze si mentalne zaostala.