Väcsie prsia

Adka L.

Vyskúšaj doplnok Krásna a múdra mne to pomohlo. Prsia sú pevnejšie-ono to robí niečo s mliečnymi žlazami a je to prírodné zloženie. Na ich fb najdeš aj iné výsledky. A čo sa ceny týka dajú sa kúpiť aj menšie aj väčšie balenia takže podla toho ako sa ti bude dať. ale určite bude lepší vysledok ak pridáš cvičenie a masáž atd.

Ivka 11

Ahojte dievčata :) na svoje prsia sa nesťažujem :) mám 13 rokov a 65A, väčšina mojích spolužiačok sú rovné, takže to veľmi neriešim :))))
Pred pol rokom som ešte bola rovna!Ale našla som niečo čo mi za pol roka z rovnej hrude urobilo krásne a pevné prsia :)) MASAŽ!!
Postup:
1. Ruky šuchajte o seba až kým "nevyrobíte" teplo :)
2. Ruky priložte na prsia(bradaviek sa nedotýkajte) a točne prsia smerom do vnútra :)
3. Tento proces opakujte 5 min. každý deň

Dúfam že aj vám dievčatá to pomôže :) Viem aký je to pocit keď iné vo vašom veku majú pekné prsia a vy nie, sama som to prežila :) ale teraz mám už svoje krásne a pekné prsia :)))))

nilufer

Ahoj
Vic, chcem sa ťa spýtať na tie tabletky Breast Actives, musia sa užívať stále? Že keď mi prsia podrastú a prestanem tabletky užívať či mi zostanú také alebo budú také ako predtým. Ako si s tým spokojná?

YvesRocher

Volá sa ...
Vyživujúci arganový balzam Vyživujúci arganový balzam

Spevňujúca starostlivosť na poprsie

YvesRocher

Hej admin prečo si odstránil môj odkaz? !

Tak ešte raz u yves rocher existuje krém ktorý mám osobne vyskúšané a mám pevnejšie prsia. Nájdete ho na uvedenej stránke pri starostlivosti o telo a volá sa krém na dekolt.

A admin opovaz sa ešte raz môj komentár vymazať!

lea33333333

teraz sa zvacsuju aj kys. hylauronovou kamoske pekne teraz zvacsili prsia o jedno cislo, sice zaplatila asi tisicku ale velmi pekne hlavne prirodzene,

vic

Ahojte.
Vyhladala som toto forum lebo som sama mala problem s mojimi ackami.a chcem sa podelit o skusenosti so zazrakom Breast Actives.
Je to uplne najlepsie co dokazete dnes zohnat aby ste mali vacsie a plnsie prsia!!!
Objednala som si z original stranky breastactives.com jedno bslenie na skusku.docitala som sa o breast actives na americkych forach.zeny boli nadsene.tak som obetovala tych 70 eur a 5 tyzdnov cakania.
Prislo mi 60 ks tabletiek a krem.
Tabletky su cisto na prirodnej baze.nepribera sa z nich.nepravdepodobne alergie.
Aby som sa dostala k pointe.
Davam si dve tabletky denne.jednu na obed a jednu po sprche vecer pred spanim.s kazdou tabletkou nanesiem na dve bruska prstov trosku kremu a jemne masirujem asi 2 min.
Uzivam ich sice len 10 dni.a sama som tomu neverila.ale moje prsia zacali naozaj rast.
Ked som si masirovala krem moj frajer si isiel oci vyocit a to sme spolu 8 rokov.
Vygooglite si viac info ak mate pochybnosti.pozrite si before/ after obrazky...objednajte si minimalne 2 balenia naraz.lebo ja som si objednala az po par dnoch dalsie a budem musiet asi tyzden cakat bez tabletiek.
Zarez pod prsiami mam ovela hlbsi, su pevnejsie, gulatsie...no proste sa neviem dockat po mesiaci!
Urcite sa ozvem.a pripojim foto.
Ak mate prsia po detoch perfektne riesenie!!!
Mam lepsiu plet.lesklejsie vlasy a o libide ani nehovorim.
Estrogen je prirodzeny hormon.niekto ma viac niekto menej. Breast Actives pre mna zatial nesklamali...uz teraz sa mi moje prsia pacia.a to fakt len 10 dni.

Ancula

ahojte. mam taky problem. a to su male prsia :( . ked som sa pozrela na spoluziacky a z druhej triedy baby stare ako ja tak som bola smutna a zaroven nahnevana :/ . oni mali uz take vacsie a ked som sa pozrela na seba nulky :O poradte toho co najviac :( :) dakujem :)