Väcsie prsia

miau20

baby s tym nic nespravíte, nevyhadzujte zbytocne peniaze...prsia su jednocho svaly (ktore by sa dali trochu vyrysovat) a hlavne tuk! ziadne pitie mlieka pivo tabletky koreniny a kraviny nezaberajú..jednoducho mlieko a vsetky tieto veci co sa jedia-vela cukru- priberá sa z toho a teda aj do prs, jednoducho jedine co 100%ucinne zaberá:
bud sa zmierite s tym c mate, genetika alebo plasticka chirurgia
dokonca ani tehotenstvo velmi nepomôže na chvilu ked dojcite ano ale u väčšiny zien prsniky po skončení dojcenskeho obdobia splasnu alebo sa vrátia do pôvodného stavu (ked berieme do úvahy ze by ste mali pôvodnú váhu ako pred tehu, nie ze priberiete lebo tym priberiete aj do prs, s tym ze niektore zeny ani ked priberu im to do prs nejde)

ada555

Ahoj poradím ti podľa mna je super na to čierne pivo. Mám stím osobné skúsenosti každý deň alebo každý druhý deň som si vypila trochu čierneho piva ( je jedno či alko alebo nealko) a pomohlo mi to dosť :) Dúfam že som ti pomohla alebo aj niekomu inému :)

equštek

Ahojte, poznám masáž ktorá mne pomohla zväčšiť prsia o jedno číslo. Zohrejte si ruky aby boli teplé možete o seba trieť priložte na prsia a krúžte okolo pŕs jedno krúženie by malo trvať 2 sekundy a opakujete 100-300 krúžení. A najlepšie ráno a večer.

smejo :) :3

Ahojte :) ja som citala ze ak chcete aby sa vam prsia zvacsili tak mate jest hlavne bielkoviny mlieko,jogurty a ták... a kel je dobry a soja :) nemam s tym skusenosti ale skusam teraz kazdy den vypijem aspon 0,5 litra mlieka a za mesiac si zmeriam obvod ci to nieco urobi :)

LILIII

vies co som ja odskusala ! od cibule ,ktora ma neskutocne palila a rano som sa budila s otlackom na cicikoch ako po peciatke ,lebo som si na noc cibulu davala na gazu ,az po palenie ľanovej latky (to som mala od starej tetusky) ale nic nezabralo ,len jeden ujo mi neskutocne pomohol :)

mako26po

prečo tam niesu navrhi na väčšie svali ked som si dal stranku ako mat väčšie svali hmmm prečo no povecte prečo prečo

- mira

Druhotné pohlavné znaky má na starosti o.i. vitamín E. Nahraďte živočíšne tuky a stužené a rafinované rastlinné tuky panenským olejom, semienkami. Obilné zrná ktoré neboli poškodené železnými valcovými mlynmi pri mletí a obrusovaní /železo ničí vit. E/ obsahujú klíček s obsahom vit. E.
Nižšou spotrebou mäsa nebudete mať vysoký obsah testosteronu ktorý spôsobuje tvorenie druhotných mužských pohlavných znakov.
Pri rastlinnej strave budete vypadať žensky a aj sa tak cítiť.