Väcsie prsia

zuja

jaj zeny..ja som chcela vacsie a tak som zacala uzivat antikoncepciu.narastli mi pekne, ale aj som dost priberala na vahe.ak som ich vysadila, prsia ostali male ako predtym..chcem vecsie a neviem si rady

sarah

Leží takhle pár v posteli a ženská říká:
"Já bych ráda měla větší prsa."
"Tak si je zkus třít toaletním papírem."
"Toaletní papír? Co by to jako mělo dělat?"
"No to nevím, ale koukni, co ti to udělalo s prdelí."

kikina

na tých masážach niečo je... ja som používala na to abyčajný opaľovací olejček Nubian, lebo pre mňa je najpríjemnejší..... a je pravda aj s kozím mliekom.... mojú kamošku odmalička dopovali kozím mliekom, iné ani nepila, a teraz má E :D a je pritom štíhla.... a neni najštastnejší človek na svete... ale je otázne či ho netreba pit odmalicka

lotya

keby zaberali masáže ( od nich sa svalstvo len spevní), lieky, masti atď. všetky by sme boli ako Pamela Anderson, lenže ono to nefunguje a preto aj ona ich má silikónové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nikaa2

MAX GAIN PLUS ci ako sa to pise..viete toto co beru sportovci aby pribrali... a aby mali svaly ... z toho prsia nemozu narast ? :D teda kebyze som pribrala v hornej casti..hmm :)

Maryannka

Vy veríte na tie tablety na zväčšenie poprsia? Máte s tým nejaké skúsenosti? Lebo ja síce skúsenosť nemám, ale vôbec tomu neverím, práve naopak - bála by som sa to užiť.

lipka23

lenculiq prosim ta napsi nam,ako dlho si si ich masirovala denne a po akej dobe si videla prve zmeny?
A masirovala si len tak,ci niecim specialnym?