co mam robit?

niektoktomaproblem

ja uz neviem co mam robit.stale len jem.som priserne tucna ale naozaj.mam 173 cm a vyse 60 kg.myslim si ze to uz nieje normalne a casto sa prejedam.ale ked chcem vracat tak mi to nejde.proste vyzvracam len cast.takze je to uplne neucinne.ja nedokazem jest normalne.a ked nejem tak nemozem byt doma.ja kludne dokazem cely den nejest ale ked dojdem domov tak sa prejem tak ze mi je zle.myslim si ze to naozaj nieje normalne.prosim poradte mi ako schudnut

gretka

neviem sa vyrovnat so strachom pred liecenim, ako jest, ved to bude bolestne, ako sa prinutit, nechce sa mi to robit uz ani kvoli sebe. je mi neprijemne, aby za mna rozhodovali ini ludia, ako mozu vediet, co je pre mna dobre? asi sa chcem liecit, len ten strach.

jaja22222

gretka
oni ta mozu viazat k posteli kolko chcu ale az ked ta pustia z nemocnice musis zacat ty chciet sa vyliecit nie skryvat a unikat do ppp uz neviem z akeho dovodu to je hlavne chore ty si chora ved to vies je to psychicka choroba ako napr depresia schyzofrenia alebo co ja viem co je nutne ju liecit

jaja22222

gretka
v nemocnici asi najskor chcu upravit pacientkam vahu na taku vahu aby vobec im telo mohlo po fyzickej stranke zacat fungovat aby prezili viac dievcat hovorilo ze po psychickej stranke sa z toho nedostali v nemocnici ale az neskor ked chodili na sedenia k psychologovi psychiatrovi
je to mozno chore fixovat na lozku ale asi sama vies ze ked mas moznost ist kde zvracat tak ides iba asi fakt kebyze ta priviazu tak vtedy nepojdes vsak?

gretka

tak strasne sa hanbim, opat som zlyhala, ked sa to mama dozvie opat sa bude len trapit, som nechutna. ja fakt nechcem ist do nemocnice, robim v zdravotnictve a viem ako to na takomto oddeleni funguje, chodime im z ara uspavat pacientov pred ecth terapiou, maju s ppp len srandu, je to podla nich sprosta rozmaznanost a tuzba putat pozornost. po jedle ich zatvoria na jis a hodinu sleduju ako zvieratka, ci nahodou negrcaju, potom ich pustia na oddelenie a hadaj kde to konci? ked to baby nechcu zjest, tak to stanicna do nich natlaci a fixuju ta na lozku.ved to je chore.