Hemoroidy

mariaa

uz tak nekrvacam casto,obcas mam na toal.krv,ale oproti tomu co predtym tak sa to omnoho zlepsilo.Ja chcem ist potom neskorsie na kontrolu co mi povedia,chirurg,a neviem ci pojdem aj k gastroent.lebo nerada by som opakovala to vys.hoci to slo len 19cm hlboko.Je to dost neprijemne.Tak uvidim.A ake mas ty zamestnanie,ak mozem vediet.

mariaa

Sak prave su na to asi aj tie kupele,15min.Tak som mala napisane v sprave.ze mam aj dnu,drobne.Ked som bola u chirurga tak tie co som mala 2stupen mi hovoril,ze to odstrani chirurgicky.Ale gastroen.mi poradila aby som si ich len preliecila.A predpisala mi este dvojitu davku DETRALEXU.NO =a to ostane.A mozem povedat,ze som na tom lepsie,ako predtym.

mariaa

AHOJ leo,no bola som na vysetrenie u gastroent.Neviem ako sa to vola,ale nie je to kolonoskopia.Siel mi len 19cm hlboko,a mam drobne hemer.Tak neviem.

leo

vytieram indulonou,ale ked su vo vnutri,,,?
maria....a 19 cm cm od konecnika??
ved hemoroidy su predsa len v anale tak do 5 cm, aspon tak to viem ja...?

mariaa

V januari,mi zistili vonkajsie aj vnutorne,aj zlatu zilu.A 19cm mi vysetr.hrube crevo tam som mala drobne hem.a potom som mala 2.stupen hned pri konecniku.Hlieny som nevidele,ale krvy som mala plnu mysu v zachode.Pred vianocami som v kuse krvacala tyzden.Teraz dlho nic,ale poctivo si robim tu kupel,a dlho nesedim na zadku.Obcas mam na papiery,ale oproti tomu jak som krvacala tak sa to velmi zlepsilo.Mna bolel aj kon.aj kostrc.Na gastroentol.mi dali aj tabletky DETRALEX.

leo

a krvacali ti? ake si mala, vnutorne ci vonkajsie? ktoreho stupna? uz ti vobec nekrvacaju?a mala si obcas aj hlen troch

mariaa

No neviem ja som uzivala cipky,SPOFAX,daju sa kupit v lekarni a tu dubovu koru.Mast som nemala.Ale mozno pomaha,lebo znama tiez pouziva mast CALCIOVU nejaku,ze vraj ju robia v lekarni bez predpisu.Mne gastroentol.predpisala toto.A dost sa to zlepsilo,len este treba sa vyhybat stresu,nesediet stale,a dolezita je strava.