Hemoroidy

Jana Kaval

Na krvacajúce hemeroidy je najlepšie sprchovanie po každej stolici, treba piť viac tekutín ovocie zeleninu - musí byť stolica makšia, a na hojenie ja som použivala fine6 aj na hojenie aj na dezinfekciu po krvácaní, zatial to mám v poriadku no uvidíme ako to bude neskor.

RNG

Kokosovy olej nedrazdi ale hoji.
Akupunktura je vec nervov, moze mat vplyv na vselico, z mojich zdrojov som na hemoroidy nepocul pouzivat akupunkturu, hoci pri mnohych nervovych problemoch a odstranovani bolesti je dobre prevedena akupunktura velmi napomocna.
Hemoroidy su vlastne krcove zily a krc je riadeny nervami, takze je to mozne.. Len hovorim, z mojich lekarskych zdrojov som to nepocul spomenute.

leo

RNG aked si das ten olej,abo hocco ine-krem dovnutra konecnika, nemas potom zvysenu tvorbu hlienov? lebo ja ano, mne cokolvek podrazdi konecnik a potom mam hlieny

m janík

leo-akupunktúra je na všetky hemeroidy a posúď rýchlosť liečby,na 1 až 2 x si vyliečený,nieje to fantastické!!!!

RNG

Veru ja som si tam natlacil donutra kokosak aspon na par dni, kym to neprestalo krvacat.
Predavaju aj cipky na hemoroidy, su lepsie ako nic, ale zialbohu obsahuju vazelinu, a ta mi nerobi dobre(petrolejovy produkt)

leo

RNG ale ak su hemoroidy vo vnutri tak co snimi? moze tam ist ten olej, mam to natierat prstom zvnutra? nerozdrazdim ich ked krvacaju?

leo

akupunktura, laser, to vsetko je ale asi len na vonkajsie hemoroidy ! ci nie? a co s tymi vo vnutri a co krvacaju vnutri?