Hemoroidy

lenka223

najskor sa hemeroidy liecia mastami, sedacimi kupelmi v dubovej kore. NIkedy to zvykne zabrat a ak nezaberie, popripade sa znovu vratia, treba to riesit operacne. Robi sa to chirurgicky v celkovej anesteze v nemocnici, polezis si tam cca 4 dni alebo sa robi aj laserova operacia, po zakroku ides hned domov a chodis len na kontrolu. Robia to len sukromne zariadenia. Este existuje aj pristroj hemeron ale to nie je to iste co laser, laser je lepsi, na jednom zakroku ti laserom odstrania vsetky uzliky naraz, narozdiel od hemeronu.

m janik

veľmi účinná je tu akupunktúra,väčšinou zmiznú už po prvom napichovaní.Neboj sa pichá sa to úplne inde , ani sa nevyzliekaš!!!!!

[zruseny12]

Prajem dobry den,rada by som sa opravila za vyrok,ktory som napisala vcera 17,17hod.Lebo,este som nepocula aby niekto pouzival indulonu na hem.neviem ako sa to mohlo stat.Ospravedlnujem sa este raz.Prajem prijemny den leo.

RNG

odporucam oleje jedle=prirodzene alebo kremy z nich vyrobene(kokosovy, olivovy, mandlovy, jojoba)
Najlepsie je si ich natriet velmi jemno na vlhku kozu a kokosovy a jojoba sa pomerne rychlo vpiju.
Cekom malicko staci.

leo

RNG inak ja indulonu pouzivam vkuse uz roky aj obycajnu vazelinu, na ruky na tvar, pre deti,pre celu rodinu...
ale teda nechcem, ked je z nafty...
co odporucas? cim ju teda nahradit? hlavne na ruky lebo ruky si mazem.
denne aj 100 krat, mam ich suche a aj zo zvyku a obcas sucha kozicka popuka a svrbi a len indulona mi nevadila.
vies nejaku alternativu.
dakujem ti
a na tie hemoroidy teda skusim kokosovy olej

RNG

Indulona je vyrobena z nafty. Ja neodporucam ziadne naftove produkty ani na kozu, ani na sliznice(tj cnutri do creva, kde prevadzas ciastocne cisrenie oblasti hemoroidov.
Kokosovy olej odporucam pre to, ze je ciastocne antimikrobialny, hoci moj otec aj ja sme dlhe roky pouzivali obycajne kremy, ktore masli v sebe plono mineralnych olejov a vazeliny(naftove produkty).
Od casu, co ale pouzivam prirodzene jedle oleje mam podstatne menej problemov, trosticku krvacania(den-dva) sa mi zjavi len raz za niekolko pokov pri cestovani, kde nemam pravidelnu stolicu a obcas vynecham aj cistenie a hygienu-takze na to doplatim pravom.

mariaa

ja som to citala v letakoch o Hem.,ze sa ma dodrziavat prisna hyg.po WC.Prajem pekny den Leo,dnes uz musim koncit.

mariaa

a este myslis,ze je to dobry napad indulonu,to ti poradil lekar.Lebo ja som citala,ze pri hem.sa musi dorziavat prisnu hygienu.Tak neviem s tou indul.