Pearcing v jazyku

ciuska

aj ja cem strasne pearcing na jazyk tak strasne sa mi to lubka ze az ale ta rodicia mi nechce dovolit poradte niekto ako ich mam presvedcit dakujem

heliii

cawte!! aj ja si idem dať pierc,do jazyka, už som rozhodnuta, ale čo sa tyka tej skloviny, železne činky sa daju vymeniť za bioplast, to je w poho, a potom možeš uživať nejake tie lieky doplnok stravy na zubky, posilni ti skolvinu..a thaak papa

dr.mracik

je to pekne ze to mate a chcete to mat, hlavne ze potom chodite do pohotovosti aby vam to dali prec ked to uplne zarastie. jednu som taku fesadnu osetroval tak davajte si pozor.
:)))

kiwusika

awooojte vsetci .ja by som chcela starsne mooc pearcing do jazyka..len sa bojin toho z emi to mama zistii.ale ja by som na tie prve bolestive dni odisla kamoske mylslite ze mi na to priiide??a to tak rychlo zarastaa??

pjetruss

aj ja mam uz pat mesiacov pierc v jazyku, mám už tretí, ten najkratší, lebo tie vačšie mi zavadzali...som rada, spokojna.. To hojenie bolo neprijemne prve dva dni, potom som si zvykla.. Samotny prepich nič prijemné, ked nevieš ovladat svoj jazyk, ze nehýýb níím a on sa ti sám trasie:)) ale prežila som a je to pohodička... Takže budte statoční, žiaden strach.... Oplatií sa to, potom to hranie sa s ním stojí za to..hhaaha...

nibirux1

v pohode len na pere je to blbost skodi to dasnam ja som j mala a posunuli sa mi dasna a musela som ju dat von zubar skoro zosalel