Pearcing v jazyku

Ressssspect

Všetci tu píšu že im to nestojí za dobabranu sklovinu aťd.... ale ani to ani neviskušaly takže nevedia či to je pravda alebo nie! ja mám pierc a poviem vam, že nazačiatku, prvé 2 týždne ked sa to ešťe hojilo si musíte dávať pozor na to čo jete atd... ale potom je to super! a krásne! mne sa to osobne velmi páči... ale na pierc musíte mať biele, rovné zuby aby to bolo pekné... a aj kamoška má..ona má už dlhšie, a tiež si to chváli, ... a všetkým v mojom okolí sa to páči, dokonca aj mama mi powedala že je to pekné... takže prierc do jazyka URCITE áno.. a báť sa nemusíš ničoho..dokonca to nieje ani velká bolesť, ja som sa tiež bala kedže mna všetko bolí, ale to bolo asi také ako ked si kusneš do jazyka, no troška vjác :) takže sa neboj a dotoho!!!! :))

mary jane

ak vam to stoji za dozivotne odbabranu sklovinu prosim.. ja by som si nedala.. mam nos a pupok ale jazyk fakt nie ..

Baška.Q.Q.Q

Ahojte ja som mala pirec v jazyku nez mi na to neprišla mama ale idem si dat znova :)..Ak sa bojíte poviem Vám nemate sa čoho..aj ja som sa bala..ja som si to nedala robit v študiu ale kamaratke ktora robila certifikat..nemala som sa čoho bát..ked mi to prepichovala necitila som nic ale ked mi tam davala pirsing bola to menšia bolest..a strašne som vysmedla a tpočila sa mi hlawa..ale potom ked som višla na vzduch mi bolo lepšie..a potomsa mi to uzdravilo..podla mna su len keci ze ked si to dáš nesmieš fajčit ..ja som fajčila normalne a nič sa mi nestalo ale treba si to čisit..:)..

tularémia

nikuška, najprv si zopakuj vybrané slová, a potom rozmýšľaj, kde si čo dáš prepichnúť a ako to asi bude bolieť.

Nikuškaa :)

Ahojte chcela by som sa spitat ci prepichnutie jazyka boli tak ako prepichnutie pupku :)..Jak som pozerala videa ako im prepichovali jazyky tak po mne presla zima :)..Strasne sa bojim ze to bude boliet :(

eteel

no takto ja mam pearcing v jazyku uz tyzden a mala som to mat zahojene lenze zacal sa mi trhat jazyk a mam taky pocit ze sa mi zachvilu rozdvoji zajtra idem k tomu chalanovi co mi ho robil a uvidim co mi na to povie .... strasne to boli ked rozpravam a kedze nejem koli tomu tak neviem presne povedat ci to boli sice ked som jedla naposledy tak to hrozne stipalo ...

emma.m

Laura: to si dufam robis srandu. jazyk si nemozes prepichnut kde chces mas tam chutove pohariky a rozne nervove zakoncenia. a okrem toho piercing je sirsi nez nausnica. takze pokial chces piercing tak chod do piercingoveho studia.

Laura :)

Ahojte chcem sa spýtať ked si chcem prepichnuť jazyk sama ako sa mam o to starať a mam to prepichnut normalnou ihlou alebo ....a ak nemám pierc a chcem si tam dat normalnu nausnicu mozem ?

Laura :)

Ahojte chcem sa spýtať ked si chcem prepichnuť jazyk sama ako sa mam o to starať a mam to prepichnut normalnou ihlou alebo ....a ak nemám pierc a chcem si tam dat normalnu nausnicu mozem ?