Pearcing v jazyku

ellie_xD

ja mám piercing v jazykuuž rok...dala som si ho tam v 13..prepichovala mi ho kamaratka...prepichnutie ma trošká bolelo...a velmi mi dierka krvácala...3 dni boli pre mna horzné nic som nemohla..jesť a co bolo horjsie rodiacia mi o tom nevedeli....asi po polroku mi na tho prisli....ale šecko fpohode :)...piercing mám do teraz :D

peeeeeeeeeta

Piercing v jazyku- robila sopm v piercingovotetovacom studiu dost dlho a sama mam uz 3 roky pierc v jazyku... Samotny prepych neboli-ak si ho davate robit odbornikom samemu to boli!!! Je jedno aku gulicku mas ale lepsiu zivotnosty ma kovova lebo pri plastovej sa moze stat ze sa ti zlomi alebo ju prekusnes... Za tieto tri roky nemam zo zubnou sklovinou ziadny problem a to mam vzdy len kovovu gulicku. Prvy tyzdewn susles a jazyk je napuchnuty niektorym sa da jest normalne niektorym len vyzivy. Fajcit som fajcila a nikdy som koli piercingu neprestala nieje to ziaden problem. Ak si vyplachujes trikerat denne usta vodou na to urcenou nieje ziaden problem len nie viac lebo tam mozu nastat nejake problemy tiez nie vzdy ale mozu. Aj ked ti to ten clovek prepychne najlepsie na svete mozes s tym mat trvale problemy ale z 200 jazycnikov poznam len jedneho co si to musel vybrat lebo mu to neprestalo hnisat. takze je len velmi mala pravdepodobnost. Jazyk zarasta strasne rychlo kedze je to oblast vlhka plna primesi a bakterii.. mne osobne isla nausnica prestrcit len tak tak po 2 hodkach co som ju nemala.

adiqa

aojte....prave som si prepichovala jazyk ...... prepichla som ho iba do polky lebo potom ma to bolelo.....ale iba trosku...._:D

marti_na

pearcing jazyka je dost nebezpecna vec. aj ked nemas nijake zdravotne problemy po case sa mozu vyskytnut. treba to stale drzat v cistote.pre ludi ktori maju problemy so srdcom je to take nebezpecneze,ze mozu aj zomriet

terez

ja som si jazyk prepichla sama a uz ho mama asi dva mesiace a vsetko je v poriadku len zo zaciatkiu som suslala asi tyzden

xd

pls poradte ako sa robi piercing...do ucha ale taky velky taka diera :DD ... to sa roztahuje alebo vzdy sa dava hrubsia ihla ?..

lenočka

Cawte=)...Akurat asi pred 4 hodinami som si bola dat pearcing do jazyka=)...Zákrok nebolel,ale teraz ma to uz trošku boli=(...Nemôžem jesť=(...Ale našťastie nešušlem weľmi a pekne wyzerá ten pearcing na jazyku=P...Dúfam,že mi jazyk neopuchne=(...Wždy ked zjem napr.detskú wýžiwu,tak hned si usta wyplachujem ústnou wodou...Trošku štípe,ale dá sa=)...A zatiaľ neľutujem,že ho mám=))...A ináč,zatiaľ mi ešte oco na to neprišiel;)...