Mam 16 on 28 a cakame malicke

denisa

Vies co?
Bude z tEbA uplne boh0Wsk4 m4tkA. Pis3s KuuloW0, wsetki kamoshky z Azetu ti mooozu zawidiet.
A mas pravWdu, som Mozno NerWozna a chYba mi Sex, ale aspon nemusim riesit, ci sa moj taliansky svokor zlutuje a postara sa o 16 rocne decko, ktore sa na dovolenke omylom nechalo nabuchat od 28 rocneho plazoveho inziniera...

cressida

smutnučká nancy: ty naivka nauč sa aspoň pravopis, vidno, že školu asi často nenavštevuješ, veď máš iné zábavky ako je sex v 16-tich, a ináč čo tu vypisuješ, veď sa zver svojim rodičom a potom buď hrdinka, ty posero

potworka

Ahoj,to je take krasne ze cakas babo,len skoda ze tak skoro.Ked nebudes na nho sama tak to bude uplne v pohodke a spolu to zvladnete...drzim vam palce,aby vam to spolu vyslo a babo aby bolo zdravucke...tak sa drzte a blbych reci si nevsimaj!!!

smutnucka nancy

hmmmmm no wes na take debilne primitivky jak ty si najdem nadawku wzdy...a mojich rodicov nexaj na pokoji...co by som cela widiet twojich ze taku imbecilku wychowali co newe kedy ma drzat hubu

cressida

smutnucka nancy : No ja nechápem prečo si smutnučká, keď vám papá Carlos pomáha, myslíš, že ti niekto dokáže poradiť? Kebyže mám dcéru, no tak ja teda dávam na ňu pozor, keď má len 16 a nie, aby sa mi vláčila s nejakým talianom, ktorý si s ňou len pravdepodobne dobre užil. A asi nie si taká celá bez seba, keď sa ešte dokážeš, tak živočíšne vyjadrovať. Vážny problém si mala, keď si sa s ním už vyspala. Teraz znášaj následky, a netrapoš tu, ľutujem tvoich rodičov.

smutnucka nancy

a inac on sa vola Roberto lebo je talian jak sa mal wolat FERO???a Carlos som wybrala ja lebo robertov otec sa tak wola...a jeho oco nam pomaha...tha sa zdrzte debilnych poznamok